KELIONĖS
Kruizai laivukais  »  FRANCHE – COMTE, DOUBS, Prancūzija
Fanche-Comte Doubts Dole Prancūzija kruizai laivukais žemėlapis
Fanche-Comte Doubts Dole Prancūzija kruizai laivukais žemėlapis
Dole – senoji la Comte sostinė. Pasteur gimtinė Jura regiono širdyje. Vieni gražiausių vandens kelių, didelis maršrutų pasirinkimas: du Rhône kanalas, Vauban citadelė, Damų Balzamas, žavingi Comtois kaimeliai ir turgavietės, nepakartojama laukinė gamta ir gyvūnija, gilūs slėniai. Galima plaukti prieš srovę Port sur Saone keliu arba Champigny-Les-Langres ar Burgundijos kanalais anapus Saint-Jean-de-Losne.

MARŠRUTAI

3 NAKVYNIŲ MARŠRUTAI:
Maršrutas I: Dole – St Vit - Dole
(54 km - 16 šliuzų - 9 val.). Kelionė prasideda senojoje la Comte sostinėje Dole. Čia galima pamatyti ir apžiūrėti kolegiją, biblioteką, fontaną ir kt. Maršruto metu praplaukiama pro Rochefort-sur-Nenon ir Orchamps, kuriuose rekomenduojama pasivaikščioti ir apžiūrėti fontanus ir uolas.
 
MAŽOSIOS SAVAITĖS MARŠRUTAI:
Maršrutas I: Dole – Besançon - Dole (112 km - 24 šliuzai - 23 val.). Kelionė prasideda senojoje la Comte sostinėje Dole. Čia galima pamatyti ir apžiūrėti kolegiją, biblioteką, fontaną ir kt. Maršruto metu praplaukiama pro Rochefort-sur-Nenon ir Orchamps, kuriuose rekomenduojama pasivaikščioti ir apžiūrėti fontanus ir uolas. Užsukus į Thoraise, Montferrand Le Chateau galima apžiūrėti XIII a. pilis, o štai Rancenay sužavės kiekvieną, nes tai senas viduramžių miestas. Užsukus į Avanne-Aveney ir Besançon nepraleiskite progos aplankyti muziejų, Granvelle rūmus ir kt.

7 NAKVYNIŲ MARŠRUTAI:
Maršrutas I: Dole – Baume-les-Dames – Dole (182 km – 62 šliuzai - 37 val.). Kelionė prasideda senojoje la Comte sostinėje Dole. Čia galima pamatyti ir apžiūrėti kolegiją, biblioteką, fontaną ir kt. Maršruto metu praplaukiama pro Rochefort-sur-Nenon ir Orchamps, kuriuose rekomenduojama pasivaikščioti ir apžiūrėti fontanus ir uolas. Užsukus į Thoraise, Montferrand Le Chateau galima apžiūrėti XIII a. pilis. Rancenay sužavės kiekvieną, nes tai senas viduramžių miestas. Užsukus į Avanne-Aveney ir Besançon nepraleiskite progos aplankyti muziejų, Granvelle rūmus ir kt. Plaukiant laivukais pro Chalèze, Novillars, Deluz, Roulans ir Laissez galima pamatyti ir aplankyti miestų bažnyčias, pilis, katedras, koplyčią ir kt. Atplaukus iki Baume-les-Dames rekomenduojama pasivaikščioti po miestą ir aplankyti St Martin bažnyčią, abatiją ir kitas lankomas vietas.

Daugiau maršrutų: 
Dole – Auxonne - Dole (64 km - 20 šliuzų - 12 val.). 
Dole – St Jean de Losne – Dole (44 km - 18 šliuzų - 10 val.).
Dole - Mantoche - Dole (150 km – 24 šliuzai - 22 val.). 
Dole – Verdun sur le Doubs - Dole (114 km - 18 šliuzų - 19.30 val.). 
Dole – Ray sur Saône – Dole (250 km - 32 šliuzai - 40 val.).
One way Dole - Port-sur-Saône (154 km - 23 šliuzai - 24 val.).

Individualios ir šeimos kelionės kruizais laivukais Prancūzijoje
Individualios ir šeimos kelionės kruizais laivukais Prancūzijoje
Kruizai laivukais Prancūzijoje, kelionės šeimai, savarankiškos kelionės
Kruizai laivukais Prancūzijoje, kelionės šeimai, savarankiškos kelionės
FRANCHE – COMTE, DOUBS, Prancūzija kruizai laivukais
FRANCHE – COMTE, DOUBS, Prancūzija kruizai laivukais
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.