Įvairūs
Kelionė  »  EU  »  Kalėdinis Baltijos kruizas 2016

Kalėdinis Baltijos kruizas 2016

Kelionės programa


1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Estijos sostinę. Ekskursija po Taliną pėsčiomis: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką, jūrų uostą. Prieš Jus išsirikiuos seneliai miesto sienos bokštai. „Ilgąja koja“ nusileisime nuo Tompea kalvos į rotušės aikštę. Čia pasitiks senieji pirklių namai ir senoji vaistinė bei miestą saugantis Vana Tomas rotušės bokšte, „bandelių“ skersgatvis, miesto gildijų pastatai, Šv. Katarinos kiemelis, Viru vartai. Prieš Kalėdas Taline puošiamos dvi eglutės – Rotušės aikštėje ir Rotermanni rajone. Abiejose aikštėse aplink eglutes įsikuria pasakiškai gražūs kalėdiniai turgeliai, kuriuose rasite įvairių rankdarbių, eglutėms papuošalų ir kitų kalėdinių dirbinių. Čia galima paskanauti tikrų estiškų kalėdinių patiekalų – kraujinių vėdarų ir marinuotų kopūstų, pasivaišinti pipiriniais sausainiukais, savo sielą ir kūną palepinti karštais kalėdiniais gėrimais.Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Vakarą praleidžiame pramogaudami laive. Nakvynė laivo kajutėse.

2 DIENA
Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas. Stokholme šurmuliuoja net keletas Kalėdinių mugių. Viena populiariausių yra senamiesčio širdyje - Stortorget aikštėje, kuri vyksta nuo lapkričio 21d iki gruodžio 23 d. Išpuoštuose nameliuose prekybininkai siūlo įsigyti tradicinių suvenyrų, švediškų saldainių, rūkytų dešrų, elnienos, paragauti tradicinių švediškų patiekalų. Būtinai paragaukite ir ypatingo skonio gėrimo Gloggo - tai tradicinis švediškas gėrimas, pagamintas iš vaisių sulčių, razinų, migdolų, cukraus ir prieskonių, ypač populiarus per žiemos atostogas.
Aplankysime Vasa muziejų*, pasakojantį daugiau nei prieš 300 metų nuskendusio karališkojo laivo istoriją. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame atgal į Taliną. Pramogos laive. Nakvynė laivo kajutėse.

3 DIENA
Ryte atplaukiame į Taliną. Keliaujame į Rygą, Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, Šiaurės Paryžiumi, Langu į Vakarus. Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai gali džiaugtis įvairia architektūra, o ypač – jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje jugendo stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kaip miestas, kurio architektūroje atsispindi miesto istoriją nuo pat 1201 m. iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai; Šv. Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai… Kelionė per Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo-gido paslaugos;
Kelto bilietai: Talinas-Stokholmas-Talinas;
2 nakvynės keturvietėse kelto kajutėse su dušu ir WC aukštesniame denyje B4;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

2 pusryčiai laive:
suaugusiems - 21 Eur;
vaikams (12-17 metų) – 13 Eur,
vaikams (6-11 metų) - 9 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
2 vakarienės laive:
suaugusiems - 66 Eur,
vaikams (12-17 metų) – 31 Eur,
vaikams (6-11 metų) - 21 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.

*Bilietai į mokamus objektus:
Vasa muziejus – suaugusiems 130 švediškų kronų (SEK), ~ 14 EUR, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
Sveikatos draudimas kelionės metu asmenims iki 65 metų - 4,60 EUR.
Asmeninės išlaidos.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.