Įvairūs
Kelionė  »  PM  »  Krymas ir jo grožybės

Krymas ir jo grožybės

Kelionės trukmė: 11 d.
Kelionės kaina: 1100 Lt.
Kelionės data: 2013.06.03-06.13 (liko 7 vietos)
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena. Vakare Išvykimas iš Lietuvos traukiniu į Minską. Vėlai vakare persėdimas į tiesioginį traukinį Krymas - Eupatorija. Nakvynė traukinyje.
 
2 diena. Kelionė per Baltarusiją, Ukrainą. Nakvynė traukinyje.
 
3 diena. Anksti ryte atvykimas į Eupatoriją. Apgyvendinimas pensionate ant jūros kranto. Pusryčiai. Poilsis po kelionės, laisvas laikas prie jūros, pietūs, vakarienė. Nakvynė kurorte Eupatorijoje.
 
4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursija į vieną iš gražiausių miestų - Jaltą. Pažintis su Jalta - didžiausiu ir pagrindiniu pietiniu Krymo kurortu. Massandros rūmai - tai Rusų imperatoriaus Aleksandro III rezidencija, kuri dar dažnai vadinama "Mažuoju Versaliu". Nikitos botanikos sodas , kuris garsėja savo 40 ha ploto arboretumu. Pageidaujantiems - išvyka į Livadijos rūmus, kur vyko garsioji Jaltos konferencija. Papramogausite plaukiodami kateriu, pakeliui sustosite prie žymaus "KREGŽDUČIŲ LIZDO". Vakare su puikia nuotaika grįšite į pensionatą. Vakarienė. Nakvynė kurorte Eupatorijoje.
 
5 diena. Pusryčiai. Poilsis ir laisvas laikas prie jūros. Pietūs, vakarienė. Nakvynė kurorte Eupatorijoje.
 
6 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursija į Bakčisarajų. Tai chanų sostinė - "miestas-sodas", įgyvendinantis svajonę apie stebinantį "rojaus" kampelį-sodą su daugybe šaltinių. Šiandien buvusiuose chanų rūmuose yra įsikūręs Krymo viduramžių istorijos muziejus. Žygis pėsčiomis (apie 1,5 val.) iki Čufut Kale - viduramžių olų miesto - tvirtovės. Čia yra daugybė uolose iškaltų gyvenamųjų patalpų, sugriautos mečetės liekanos, miesto vartai, gynybines sienos, princesės Džanikės mauzoliejus. Apžiūrėsime gerai išsilaikiusias dvi karaimų kenesas ir gyvenamuosius namus, kur dabar yra ekspozicija, pasakojanti apie karaimų kultūrą. Iš šio miesto į Lietuvą Vytautas Didysis atvežė karaimus.Vakarienė ir nakvynė pensione. Nakvynė kurorte Eupatorijoje.
 
7 diena. Pusryčiai. Poilsis ir laisvas laikas prie jūros. Pietūs, vakarienė. Nakvynė kurorte Eupatorijoje.
 
8 diena. Pusryčiai. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursija į Sevastopolį. 1783 m. jis buvo įkurtas kaip karinis ir jūrinis uostas - tvirtovė. Apžvalginė ekskursija po miestą: Foroso Voskresenije Xristovo cerkvė, perėja Baidarskie vartai. Antikinis Chersones Tavričeskij, tai V amžiaus miestas - tvirtovė. Ekskursija po miestą: diorama - Sevastopolio gynimas, Šv Nikolajaus cerkvė, paminklas nuskendusiems laivams, memorialinis kompleksas ant Satun kalvos kurios metu susipažinsite su miestu, aplankysite Chersonesą, Akvariumą, Ai-Petri - Balaklavą.Vakarienė. Nakvynė kurorte Eupatorijoje.
 
9 diena. Poilsis ir laisvas laikas prie jūros. Pietūs, vakarienė. Nakvynė kurorte Eupatorijoje.
 
10 diena. Anksti ryte išvykimas į Geležinkelio stotį. Persėdimas į traukinį, vykstantį į Minską. Nakvynė traukinyje.
 
11 diena. Ryte atvykimas į Minską. Persėdimas į autobusą. Grįžimas į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Apgyvendinimas 7 nakvynės Kryme su 4-jų kartų maitinimu poilsio namuose dviviečiuose kambariuose;
- Tranzitinė Baltarusijos viza;
- Lydinčio vadovo iš Lietuvos paslaugos visos kelionės metu;
- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Traukinio bilietai ( plackartas nuo 420Lt, kupe apie 600Lt);
- Traukinio bilietai Vilnius- Minskas -Vilnius - nuo 90Lt
- Ekskursijos po Krymą.
- Pagal pageidavimą bus pasiūlyta visas spektras ekskursijų, aplankant gražiausias Krymo vietas, gido paslaugos
- Pasikeitus traukinio bilietų kainai, kelionės kaina gali keistis.

Kelionė į Krymą
Kelionė į Krymą
Krymo grožybės
Krymo grožybės
Atostogos Kryme
Atostogos Kryme
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.