Įvairūs
Kelionė  »  EU  »  Naujieji metai Vienoje

Naujieji metai Vienoje

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Apie vidurdienį atvykstame į Varšuvą. Pasivaikštome po dažniausiai turistų lankomą viduramžišką senamiestį, išraizgytą kepėjų, riterių, aludarių gatvelėmis. Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis 1980 metais įtrauktas į UNESCO sąrašą. Karalių pilis, Pilies aikštė su pirmuoju paminklu pasauliečiui Lenkijoje - Karaliaus Zigmanto III-ojo kolona - Varšuvos simbolis dažniausiai vaizduojamas leidiniuose. Senamiesčio Turgaus aikštė su Sirenos - sostinės herbo, paminklu. Ji kardu ir skydu gina miestą. Aplankysime Šv. Jono katedrą - gotikinio stiliaus bažnyčią, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkę, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai. Senamiestį lanku juosia gynybinė siena su Barbakanu. Kelionė per Lenkiją. Čekiją. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brno.

2 DIENA
Pusryčiai. Atvykstame į Austrijos sostinę - imperatoriškąją Vieną ir pirmiausia aplankome Šionbruno rūmus*. Nostalgiją šalies didybės erai puikiai atspindi išlikę prisiminimai. Tai liudija ir šalies architektūros „mažieji stebuklai". Šionbruno rūmai - vienas svarbiausių Austrijos sostinės kultūrinių objektų: ištaigingi, baroko stiliaus rūmai, apsupti vaizdingų parkų, fontanų, tvenkinių, skulptūrų. Rūmų viduje, iki šiol jaučiama Habsburgų dinastijos dvasia: palmių oranžerija, „smėlio namai" augalams iš Pietų Afrikos ir Australijos, imperatoriškųjų karietų, baldų, garderobo muziejai ir visa, ką svajojote kada nors pamatyti tikruose rūmuose! Ekskursija po imperatoriškuosius apartamentus, parkus. Šionbruno rūmai žavi savo vidumi ir amžinosios prabangos spindesiu. Iš jų į miesto centrą vykstame metro. Sakoma, kad kituose miestuose gatvės išklotos asfaltu, Vienoje - kultūra. Ekskursija po senamiestį aplankant miesto širdį - Šv. Stepono katedrą ir aikštę, Anker laikrodį, Vienos operą, Parlamentą, Rotušę su 98 metrų aukščio bokštu, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Habsburgų imperijos istoriją. Pasivaikščiosime valsų karaliaus Johanno Strausso išvaikščiotomis senamiesčio gatvelėmis, kurios kvepia aristokratiškais ir elegancijos persmelktais laikais, balinta rytine kava, muzikos vilnijimu ore. Laisvas laikas. Būtinai paragaukite Vienos šnicelio, paskanaukite štrudelio, išgerkite austriškos kavos...
Naujų metų sutikimas Vienos centrinėse gatvėse ir aikštėse, kur pilna šurmulio, gatvės muzikantų, miesto renginių ir šventiškai nusiteikusiu vienos gyventojų. Paskutinę metų dieną, gruodžio 31-ąją, Vienos senamiestis ir aplinkiniai rajonai virsta didžiule pasilinksminimų aikšte. Linksmybės prasideda jau 14:00 val dienos ir tęsiasi iki 02:00 val nakties. Puikius įspūdžius ir gerą nuotaiką garantuoja pramogos „Naujametiniame take", kuris eina per Vienos centrą iki Praterio pramogų parko. Šiame kelyje gausu gastronominių stebuklų (būtinai paragaukite karšto punšo), scenų, kur vyksta linksmi šou, gatvėse šokamas Vienos valsas, skamba operetė, rokas, vyksta didžėjų pasirodymai. Ypatingo dėmesio sulaukia „Klasikinė mylia" Graben gatvėje, o Heldenplatz ir Praterio parke galima pamatyti įspūdingus fejerverkus. Po vidurnakčio išvykstame iš Vienos. Naktis autobuse. Kelionė per Čekiją, Lenkiją.

3 DIENA
Dieną grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo - gido paslaugos;
1 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas;
Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Bilietai į mokamus objektus:
Šionbruno rūmus - 14 EUR suaugusiems, 10 EUR vaikams (6 - 18 m.);
metro bilietas: 2,10 EUR;
Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 15 EUR;
medicininių išlaidų draudimas kelionės metu - 4,60 EUR (asmenims iki 65 metų);
asmeninės išlaidos.

Viena žiemą
Viena žiemą
Šventinė Viena
Šventinė Viena
Naujieji Metai Vienoje
Naujieji Metai Vienoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.