Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Tartu - Helsinkis - Talinas

Tartu - Helsinkis - Talinas

Kelionės trukmė: 3 d.
Kelionės kaina: nuo 147 EUR
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse. Miestas garsus seniausiu Estijos universitetu, įkurtu dar 1632 m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo. Ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušė, universitetas, observatorija, Domo Katedros griuvėsiai, Šv.Jono bažnyčia, angelų ir velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“ estų ir anglų rašytojų E.Vilde ir O.Wilde, Barklajaus de Tolio paminklai. Laisvas laikas. Vykstate į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Keltu keliatės į Helsinkį. Apžvalginė ekskursija po Helsinkį: Uspenskio soboras, Senato aikštė su paminklu imperatoriui Aleksandrui II, Prezidentūra, Katedra, , šiuolaikinio meno centras ir kt. Unikalioji Tempeliaukio bažnyčia, iškalta uoloje. Plaukiate į Suomijai priklausančią Suomelinnos salą. Saloje aplankote vieną iš muziejų (pasirinktinai karo, „Vesikko“ povandeninio laivo, salos istorijos, žaislų). Grįžtate į Helsinkį. Laisvas laikas.Vakare keltu keliatės į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija autobusu po Estijos sostinę Taliną: Kadriorgo parkas, paminklas nuskendusiems jūreiviams „Rusalka“, Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, „bandelių“ kiemas, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Laisvas laikas. Išvykstate į Lietuvą. Vėlai naktį grįžtate į namus.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu.
- 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
- Ekskursinė programa.
- Kelionės vadovo paslaugos.
- Keltų bilietai Talinas-Helsinkis-Talinas.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~20 EUR.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
- Priemoka už vienvietį kambarį – 30 EUR.
- Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1500 km

REIKALINGI DOKUMENTAI:
- Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Talino senamiestis
Talino senamiestis
Helsinkis
Helsinkis
Dviejų Vilde paminklai
Dviejų Vilde paminklai
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.