Stovyklos
Vokietija  »  PARKAI: Europos parkas - Heidės parkas

PARKAI: Europos parkas - Heidės parkas

NIURNBERGAS - EUROPOS PARKAS - STRASBŪRAS - HEIDĖS PARKAS

Kelionės trukmė: 6 d.
Kelionės kaina: 909 Lt
 
PRAMOGINĖ KELIONĖ VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!
 
Visos nakvynės viešbučiuose!
 
KELIONĖS PROGRAMA
 
1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Žaidimai ir konkursai. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Niurnbergą - buvusią Frankonijos kunigaikštystės sostinę, dabar - antrą pagal dydį Bavarijos miestą.. Ekskursija po senąjį viduramžių miestą, apjuostą gynybiniais įtvirtinimais. Pažintį su miestu pradedate prie imperatoriškosios Kaiserburg pilies. 500 metų ši pilis buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusių teisę saugoti imperijos brangenybes. Nusileidę nuo pilies kalno raitytomis senamiesčio gatvelėmis, apžiūrite įdomiausius statinius: Pilato ir Diurerio namus, Vyno halę, Budelio tiltą, Šv. Dvasios prieglaudą, miesto Rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos ir Šv. Zėbaldo bažnyčias. Laisvas laikas, kurio metu būtina paragauti tradicinių Niurnbergodešrelių ir Kalėdinių meduolių (pasauliui šį gardumyną padovanojo niurnbergiečiai). Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Strasbūre.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Europos parką. Tai didžiausias ir labiausiai lankomas (4 mln. lankytojų per metus) Vokietijos parkas, įsikūręs pačiame Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje. „Pažink Europą žaisdamas!" - skelbia 14 parko šalių. Kiekviena šalis - miniatiūrinė Europos valstybė su jai būdinga architektūra, atrakcijomis, šou, valgiais ir suvenyrais. Per vieną dieną aplėksite visą Europą: pabuvosite Italijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Skandinavijoje...! Jei staiga pliūptelėjęs adrenalinas nėra jūsų mėgiamiausias pojūtis, Europos parke visą dieną galėsite maloniai praleisti lankydami pažintinius ir mokomuosius atrakcionus, grožėdamiesi šou pasirodymais: pabuvosite gladiatorių arenoje, Venecijos karnavale, Globuso teatre, sužavės ledo šokėjai ir spalvinga smagi varjetė programa. Į Europos parką visada norisi sugrįžti. Vakare vykstate į Strasbūrą. Pažintis su Strasbūru - Europos demokratijos sostine. Čia susirenta Europos Taryba ir yra įsikūręs Europos žmogaus teisių teismas. Ekskursija plaukiant *laivu Ilio upe. Pasivaikščiojimas po miesto centre esantį senamiestį: Strasbūro Dievo Motinos katedra - vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių, "Mažoji Prancūzija" (Petite France) - Strasbūro senamiesčio dalis, kurią kerta į penkias atšakas dar viduramžiais dirbtinai padalinta Ilio upė. Nakvynė viešbutyje prie Strasbūro.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate pasigrožėti Baden Badenu - vienu prabangiausių Vokietijos kurortu. Baden Badenas - išskirtinumo, elegancijos ir prabangaus gyvenimo būdo simbolis. Suklestėjęs Gražiosios epochos (Belle Époque) laikotarpiu, ir šiandien yra turtingųjų bei gražiųjų susitikimo vieta. Nesvarbu, gydymas ar kultūra, sveikatingumo paslaugos ar prabangi miesto atmosfera - Baden Badene viskas aukščiausio lygio. Pasivaikštote nuostabia parko ir sodo zona „Lichtentaler Allee", apžiūrite sniego baltumo kazino rūmus, antrus pagal dydį Europoje operos ir koncertų rūmus, užsukate į parduotuvėles nuostabiame senamiestyje. Jau romėnai šiose vietose atrado dvylikos terminių šaltinių gydomąją galią ir pastatė pirtis, kurias ir šiandien galima aplankyti. Svečiai iš viso pasaulio karšto šaltinio vandeniu, trykštančiu iš 2000 m gylio, pasimėgauti gali šiuolaikiškose Karakalos (Caracalla) termose. Norintys lankosi prabangiose „Caracalla" termose*. (Markas Tvenas apie Baden Badeno termas: „Čia Jūs po dešimties minučių pamiršite, kas yra laikas, o po dvidešimties taip pat pamiršite, kas yra visas pasaulis".) Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"! Amerikietiški kalneliai, kadaise buvę šiurpiausiu parko atrakcionu, dabar tik „lengvas apšilimas". Net 2011 m. naujiena - vidury ežero išaugęs „Aštuonkojis" - skirtas žmonėms, priklausantiems nuo aštrių pojūčių. Visiškai naujos generacijos atrakcionas - europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Jeigu Heidės parke esate lankęsi anksčiau ir šio malonumo nenorite pakartoti, galite maloniai praleisti laiką Soltau miestelyje: senamiestis, parduotuvėlės ir kavinės, lėlių muziejus, saunų ir terminių vandenų kompleksas „Soltau Therme". Vykstate į viešbutį Vokietijos - Lenkijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu, 
- 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, 
- grupės vadovo paslaugos, 
- ekskursinė programa, 
- kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- (*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 75 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus).
- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu į kainą neįskaičiuotas.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus.
- Priemoka už vienvietį kambarį - 400 Lt.
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00 (Kaune ir VI 10.00-14.00).

Heidės parkas Vokietijoje
Heidės parkas Vokietijoje
Europos pramogų parkas
Europos pramogų parkas
Europos parkas Vokietijoje
Europos parkas Vokietijoje

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.