Stovyklos
Latvija  »  "Lyderių inkubatorius" prie jūros

Stovykla "Lyderių inkubatorius" prie jūros

Tarptautinė lyderystės stovykla LYDERIŲ INKUBATORIUS Latvijos pajūryje


Stovyklos data: 2017.06.04
Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklautojų amžius: 14 - 19 m.
Stovyklos kaina:
350 Eur (apmokant gegužės 1 – 14)
360 Eur (apmokant gegužės 15 – 28)

Jau šią vasarą 2017 metų birželio 4-10 dienomis žingeidžius jaunuolius, kviečiame dalyvauti tarptautinėje lyderystės stovykloje Latvijos pajūryje, kur susirinks 14-19 metų moksleiviai iš visų Baltijos šalių į tarptautinį vasaros nuotykį bei ne tik lavins savo lyderio gebėjimus, bet ir būnant tarptautinėje aplinkoje praktikuosis savo anglų kalbą bei praplės savo tarptautinių pažinčių tinklą.

Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų įsikursiančiame vasaros nuotykyje dalyvių lauks ne tik aktyvus poilsis, nauji draugai, neužmirštamos vasaros akimirkos, bet ir interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!
 
7 dienų asmeninio tobulėjimo programa „LYDERIŲ INKUBATORIUS“ susidedanti iš 7 tobulėjimo etapų:
 
1 DIENA: Team Up. Prieš pradedant ugdyti jaunuosius lyderius, programos dalyviai bus suburiami į stiprią ir nepalaužiamą komandą, kuri visos programos metu sieks užsibrėžto tikslo, padės vieni kitiems tobulėti ir mokytis vieni iš kitų.
2 DIENA: Who I Am. Jau antrąją programos dieną prasidės pagrindinė kelionė į savęs pažinimą, savo stipriųjų ir silpnųjų pusių išsigryninimą, asmeninio tikslo užsibrėžimą ir asmeninių gebėjimų vystymo plano sudarymą.
3 DIENA: Be Better. Sudarius asmeninių gebėjimų vystymo planą – pradėsime jį įgyvendinti, nagrinėsime lyderystės principus, lavinsime derybų, įtaigaus bendravimo, kūno kalbos ir viešo kalbėjimo gebėjimus.
4 DIENA: Break Off. Ketvirtąją programos dieną dalyvių lauks lūžio taškas, kada jie privalės išeiti iš savo komforto zonos, įveikti savo didžiausias baimes, atrasti ir įveikti savo galimybių ribą.
5 DIENA: Discover. Pažinus save, pažinsime karjeros galimybes. Dalyvių lauks pažintis su karjeros galimybėmis Lietuvoje ir pasaulyje, bei įkvepiančios sėkmingų žmonių istorijos, kurios paskatins ieškoti savo kelio.
6 DIENA: Find Your Way. Karjeros konsultantų ir koučingo specialistų pagalba dalyviai išsigrynins savo karjeros kelią ir susidėlios savo tikslo siekimo planą.
7 DIENA: Go! Paskutiniame žingsnyje uždegsime programos dalyviams stimulo žiežirbą ir išleisime jaunuosius lyderius toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų!
 
Kodėl verta rinktis tarptautinę lyderystės stovyklą Latvijos pajūryje?
- Latvijos pajūris – puiki vieta pabėgti nuo miesto šurmulio ir atidaryti vasaros sezoną įspūdingoje vietoje! 
- Poilsio kompleksas“Minhauzena Unda“ yra apsuptas žaliuojančių pušynų ir vos 300 metrų nuo Baltijos jūros.
- Puiki galimybė lavinti jaunuolių anglų kalbą per praktiką!
- Programos dalyviai bus apsupti tarptautinės aplinkos.
- Dalyvių laukia aktyvus laisvalaikis, interaktyvūs mokymai ir nepamirštamos patirtys. 
- Visaverčiu jaunuolių poilsiu 24 valandas per parą rūpinsis profesionalūs mentoriai iš Lietuvos ir Latvijos .
- Asmeninis mentorių dėmesys padės atsiskleisti kiekvienam dalyviui.

APGYVENDINIMAS:
Stovyklos dalyviai bus apgyvendinti šiuolaikiškame trijų žvaigždučių viešbutyje „Minhauzena Unda“, kuris yra įsikūręs ramioje bei nuošalioje vietoje, šalia miško, vos už 300 metrų nuo Baltijos pajūrio. Pušų ir rododendrų apsuptas „Minhauzena Unda“ yra garsiame Saulkrastų pajūrio kurorte. Stovyklos dalyviai galės naudoti profesionaliais sporto aikštynais, šiuolaikiška konferencijų sale bei dviviečiais-triviečiais kambariais su visais patogumais ir atskirais dušais kiekviename kambaryje.

MAITINIMAS:
Programos dalyviai maitinami 3 kartus per dieną viešbučio kavinėje. Valgiaraštis sudarytas pagal subalansuotą natūralaus maisto racioną, kad jaunimui užtektų energijos ir visus pajėgumus galėtų skirti tobulėjimui ir aktyviai veiklai. Atsižvelgiame į vegetarų, alergiškų jaunuolių mitybos poreikius.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- 7 d./ 6 naktys poilsio komplekse su apgyvendinimu, pilnu maitinimu, užkandžiais 
- Lektorių dirbtuvės ir paskaitos
- Mentorių konsultacijos visą programos laikotarpį 
- Pramogos

Į STOVYKLOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Transportas iki poilsio komplekso ir atgal (transportas iš Lietuvos bus organizuojamas surinkus vykstančių grupę) 
- Dienpinigiai smulkioms išlaidoms
 
PASTABOS:
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.