Stovyklos
Lietuva  »  "Sukurk save"

Stovykla "Sukurk save"

Tarptautinė jaunimo vasaros stovykla SUKURK SAVE Palangoje

Stovyklautojų amžius: 13-18 m.
Stovyklos trukmė: 10 d.
Stovyklos kaina: 860 Lt.
Stovyklos pamaina:
 
Kad tave pastebėtų - reikia būti ryškiu. Kad su tavimi norėtų bendrauti - reikia būti įdomiu. Kad vesti kitus paskui save - reikia būti asmenybe. Apie tai su jaunimu ir kalbės specialistai: stilistai, vizažistai, psichologai, sėkmės treneriai. Pamaina tęsia mūsų pamėgtą temą apie sėkmingą asmenybę ir savirealizaciją gyvenime, juk tai labai aktualu šiuolaikiniam jaunimui.

KONCEPCIJA
Jau dvylika metų iš eilės organizuojamos vaikų stovyklos prie Baltijos jūros. Vaikai, kurie užaugę šiose stovyklose, jau atvažiuoja dirbti vadovais. Todėl drąsiai galime sakyti, kad čia auginamos kartos. Ir Rusijos ambasada Lietuvoje rekomenduoja šias stovyklas bei apdovanoja kelialapiais vaikus už pažangą moksluose.
Vaikų poilsis turi būti ne tik malonus ir pramoginis, bet ir pažintinio pobūdžio. Šioje stovykloje vaikai visada gauna daug naujų žinių ir įgūdžių. Linksma, draugiška atmosfera ir saugumas, pačios įdomiausios programos ir dėmesys kiekvienam vaikui, disciplina ir visos dienos užimtumas, geros apgyvendinimo sąlygos ir skanus maistas - tai nuostabios sąlygos pilnaverčiam vaikų poilsiui. Todėl vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra laiko! Mūsų gyvenimo šūkis "Gyvenkime įdomiai!".
 
VADOVAI
Tai atsakinga, energinga, kūrybinga, mylinti vaikus vadovų komanda, kuri su malonumu dirba 24 valandas per parą. Tarp jų yra studentai ir profesionalūs pedagogai. 20 vaikų būriui vadovauja du vadovai. Specialioms programoms yra kviečiami specialistai: "virvių kursų" (team building) treneriai, vokalo mokytojai, klubinių šokių treneriai, vaidmenų žaidimų specialistai, režisieriai, lyderystės treneriai ir t.t.
 
APGYVENDINIMAS
Stovykla įsikūrusi Palangos sanatorijoje "Žvorūnė", šalia "Lino" baseino. Vaikams suteikiamas atskiras 6-ių aukštų korpusas. Čia pat vaikams yra sporto aikštelė ir erdvi salė, kuri pritaikyta įspūdingoms diskotekoms ir koncertams. Vienu metu stovykloje gali ilsėtis iki 130 vaikų. Iki jūros galima nueiti 600 metrų nuostabiu takeliu per pušyną. Pliažas – 100-150 metų švaraus balto smėliuko juosta, puikiai tinkanti aktyvių žaidimų pravedimui. Maudynes organizuoja plaukimo instruktorius ir būrių vadovai, užtikrinant vaikų saugumą. Apgyvendinama po 3 vaikus viename kambaryje. Kambariai suremontuoti, pakeista santechnika, yra balkonai. Patogumai (dušas ir tualetas) kiekviename kambaryje arba bloke (du kambariai).
 
MAITINIMAS
Maitinimas 5 kartus per dieną. Meniu suderinta su Palangos miesto higienos centru ir atitinka vaikų maitinimo normas.
 
Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- maitinimas (5 kartus per dieną),
- apgyvendinimas triviečiuose kambariuose,
- visi renginiai pagal pamainos programą.
 
Į STOVYKLOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- transporto išlaidos iki stovyklos ir atgal (140 Lt).
- Vaikui galima duoti kišenpinigius ledams ir saldumynams (5-10 Lt/1d.).
PASTABOS:
- Stovykla vyks sanatorijos teritorijoje, tad mūsų paslaugoms sanatorijos medicinos personalas – medicinos seselė, daktaras.
- Kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos Sąjungos reikalavimus ir standartus.
- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 079/a).
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Stovykla "Sukurk save"
Stovykla "Sukurk save"
Tarptautinė vasaros stovykla Palangoje
Tarptautinė vasaros stovykla Palangoje
Stovykla "Sukurk save" Palangoje
Stovykla "Sukurk save" Palangoje

Vasaros stovyklos
Vasaros stovyklos
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.