Stovyklos
Lietuva  »  "Tegyvuoja žaidimas!"

Stovykla "Tegyvuoja žaidimas!"

Tarptautinės vaikų stovyklos prie Baltijos jūros

Stovykla "Tegyvuoja žaidimas"
Stovykla "Tegyvuoja žaidimas"
Stovykla "Tegyvuoja žaidimas" prie jūros
Stovykla "Tegyvuoja žaidimas" prie jūros
Stovykla Palangoje
Stovykla Palangoje

Stovyklos pamaina: 2017.08.10 - 2017.08.19
Stovyklos trukmė: 10 d.
Stovyklautojų amžius: 16-20 m.
Stovyklos kaina: 290 EUR

MG - tai stovykla, kuri skirta asmeniniam augimui, kur kiekvienos programos ir veiklos tikslas - atskleisti žmogaus asmenybę, jo talentą ir gebėjimus, įgyti naujų žinių ir įgūdžių. Darbe mes vadovaujamės humaniškos pedagogikos principais. 

Tai unikali pamaina ir jau su 8-metų mūsų stovyklos tradicijomis! Sveiki atvykę į vaidmenų žaidimų pasaulį! Pamainos pavadinimas tas pats, o žaidimai – kiekvieną kartą vis nauji.
Šiais metais pamaina ypatingai rimta, įskaitant dalyvių amžių. Tai 10 dienų aktyvaus gyvenimo ir įtraukiančių žaidimų – mūsų laukia du dideli žaidimai, tradicinė naktinė kova "MG-partizanai", savivaldos diena, teminiai vakarai ir diskotekos bei karališka naktis su diskoteka prie jūros. Visi, kurie į šias stovyklas važiuoja ne vienerius metus, patvirtina, kad ji yra puiki, kurios metu ugdoma iniciatyva, atsakomybė, organizaciniai gebėjimai, kūrybiškumas, ryžtas, išradingumas, diplomatiškumas, drąsa ir kitos savybės bei gebėjimus, kurie yra taip reikalingi šiame gyvenime! Nes kiekvienas žaidimas – tai mažas gyvenimas! Gyvenkime įdomiai! Be įdomios stovyklos programos, yra dar viena stovyklos išskirtinė ypatybė – čia atvažiuoja motyvuotas ir pažangus jaunimas, be žalingų įpročių, siekiantis įdomiai ir kokybiškai pailsėti, pabendrauti, gauti naujų žinių, surasti naujų draugų.

STOVYKLOS PROGRAMA
Stovyklos misija – asmenybės ugdymas. Tad, mūsų stovykla yra ugdomoji, todėl veikla ir užsiėmimais yra siekiama atkleisti vaikų asmenybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių, vertinti žmogiškąsias vertybes laikantis moralės normų. Mums svarbi pozityvi ir produktyvi vaikų komunikacija, kuri yra ypač aktuali šiuo metu, kai vaikai yra priklausomi nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos ir t.t. Mes mokomės bendrauti realiame gyvenime, puoselėti draugystę, džiaugtis tikrais nuotykiais ir patys kurti savo įdomų gyvenimą. Be to, aktyvus gyvenimo būdas, jūra, pliažas, sportas, žaidimai svarbūs veiksniai stiprinant vaikų sveikatą.Mes stengiamės sukurti nuoširdžią ir draugišką aplinką, aprūpinti geromis apgyvendinimo sąlygomis, parūpinti skanų maistą, taip pat skirti dėmesį kiekvienam vaikui, organizuoti užimtumą, įdomų ir turiningą gyvenimą – o visą tai būtina pilnaverčiam vaikų poilsiui. Vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra kada! Stovyklos šūkis „Gyvenkime įdomiai!“. Mes taip ir gyvename!

VIETA
Stovykla įsikūrusi Šventojoje, ramioje vietoje, poilsio namuose „Auksinės kopos“. Vaikams suteikiamas atskiras 3-jų aukštų korpusas. Iki jūros – 100 metrų. Platus balto smėlio paplūdimys puikiai tinka organizuoti aktyvius žaidimams. Maudynes organizuoja būrių vadovai laikydamiesi labai griežtų taisyklių, garantuodami vaikų saugumą. Taip pat, stovyklą visada stebi miesto gelbėtojai.

APGYVENDINIMAS
Apgyvendinimas 2-4 vietų jaukiuose kambariuose. Kiekviename kambaryje visi patogumai (dušas ir tualetas).

MAITINIMAS
5 kartų per dieną. Meniu suderintas su Palangos higienos centru, atitinka visas vaikų maitinimo normas. Maitinimą ruošia vietoje, tad maistas visada šviežias ir skanus.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Apgyvendinimas 3-4 vietų kambariuose su visais patogumais;
• Penkių kartų maitinimas;
• Visos stovyklos pramoginės ir mokomosios programos.

Į STOVYKLOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
• Transportas iki stovyklos ir atgal Vilnius–stovykla-Vilnius - 40 Eur į abi puses arba 20 Eur į vieną pusę);
• Kišenpinigiai (2-4 Eur dienai);
• Užsienio piliečiams – vizos, jei jos reikalingos (išrašome kelialapius), transportas iki Vilniaus ar iki Stovyklos, draudimas.

VADOVAI
Tai sėkmingi, atsakingi, gyvenimu besidžiaugiantys charizmatiški žmonės, užkrečiantys vaikus pozityviu požiūriu ir noru aktyviai gyventi. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų ir du pedagogai.


INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.