Stovyklos
Lietuva  »  "Whatansu. Vyrų kalvė"

Stovykla "Whatansu. Vyrų kalvė"

Whatansu stovykla tik vyrams VYRŲ KALVĖ, Molėtų raj.


Stovyklos pamainos: 2017.08.06, papildoma pamaina 2017.08.20
Stovyklos trukmė: 6 d.
Stovyklautojų amžius: nuo nuo 9 iki 99-rių.
Stovyklos kaina: 230 EUR
 
Kas yra vyriškumas? Tai atsakomybė už žodžius, mintis ir poelgius. Tai užgrūdintas kūnas, tvirta valia, blaivus mąstymas, pagarba aplinkai, aštrus protas ir karšta, mylinti širdis. Tai veiksmai, atitinkantys žodį, o žodis – vertas pasitikėjimo. Tai buvimas kitų vyrų draugėje, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išmintis ir galia, tvirtos, nepaminamos vertybės. Savo unikalios prigimties suvokimas. Gebėjimas saugoti, rūpintis, globoti ir mylėti. Viso šito išmoksi (o gal prisiminsi?) Vyrų kalvėje.

Kam skirta? Visiems vyrams nuo 9 iki 99-rių.

Ko tikėtis? Prasmingos ir įsimintinos savaitės su vyrais, kurie ne tik moko, kaip gyventi, bet taip ir gyvena. Kurie patys dirba su tuo, kad būtų pavyzdžiu savo šeimoje, aplinkoje, visuomenėje. Daugybės įvairių užsiėmimų, planavimo užduočių, vyriškumo pamokų, veiksmo, sporto mankštų. Bendravimo, tikslo pasiekimo paslapčių. Dar - daug prasmingo darbo ir dar daugiau juoko. Tylos, kad išgirstum, kaip plaka širdis. Mirgančių žvaigždžių virš galvos, traškančių malkų po vakarienės puodu. Nakvynės tarp žemės ir dangaus, dvikovos su uodu, didžiulės, žodžiais sunkiai apibūdinamos patirties. Įsimintinos savaitės su tikrais vyrais, kurie gyvena svajonėmis, dega idėjomis ir patys atsakingai kuria savo gyvenimą.

Kodėl? Nes TU nuolat girdi „Būk vyras“, o mes padėsime juo tapti.

Temos. Kalbėjimas – sidabras, tylėjimas – auksas, pagarba šeimoje ir visuomenėje, atsakomybė, pareigos ir privilegijos, į sėkmę vedanti disciplina, darbas komandoje, kardinalus atvirumas, vyrų ir moterų santykiai ir t.t

Kas kartu? Mindaugas Vidugiris ir Ignas Bakėjus

Kada? Rugpjūčio 6-11 dienomis. Papildoma pamaina rugpjūčio 20 -25 dienomis!

Dienos ritmas
7.00 Rytinė dainelė
7.30 Mankšta
8.00 Maudynės
8.30 Pusryčiai
9.00 Dienos programa: darbas, žygiai, žaidynės ir žaidimai
13.00 Pietūs
14.00 Dienos susitikimas ar istorija, diskusija, klausimų ratas
18.30 Laiškų rašymo laikas
19.00 Vakarienė
20.00 Vakarinė programa prie laužo
22.00 Dienos aptarimas ir naktipiečiai
23.00 Dantų valymosi ritualas
23.10 Poilsis

Ugdymas: Stovyklos programa sukonstruota taip, kad dėmesio būtų skirta tiek fizinio kūno (sportas, mityba, streso mažinimas) lavinimui, tiek ir kūrybiniams bei planavimo įgūdžiams įtvirtinti, empatijos bei asmeninio saugumo auginimui, vertybinių nuostatų bei įsipareigojimų diegimui.

Ką parsiveši iš stovyklos? Supratimą, kas yra vyriškos pareigos ir privilegijos. Nuovoką, ką reiškia būti tikru vyru. Kas yra vyriška prigimtis. Draugystę ir atvirumą. Vyresnių ir patyrusių vyrų išmintį. Asmeninių gyvenimo iššūkių sprendimo būdus. Paskatą būti savimi. Savo stipriųjų savybių sąrašą. Gebėjimą džiaugtis, dėkoti, valdyti emocijas, koncentruotis, atsikratyti baimių, pasitikėjimą savimi, pozityvias, tobulėti skatinančias nuostatas, sugebėjimą formuoti ilgalaikius gyvenimo tikslus, planuoti laiką, kūrybingai spręsti iškilusias problemas ir kritiškai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti.

Saugumas: visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

Vieta: Poilsiavietė “Auksinė giria”, Molėtų raj.
http://auksinegiria.lt/kaip-mus-rasti

Nakvynės sąlygos: miegosim visur, tik ne lovose - tipiuose, hamakuose, palapinėse, prie laužo, saloje. Nepatogumą versim romantika. Baimes - žingeidumu. Ar jau pasiruošęs?

PASTABOS:
- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą.
- Nuvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. Skatiname būti ekologiškais ir kooperuotis į ekipažus.
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.