Stovyklos
Lietuva  »  "Žaidimų galaktika" fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti

Stovykla "Žaidimų galaktika" fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti


AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR POILSIO STOVYKLA pagal J. K. Rowling sukurtą istoriją. Njutą Miglapūtį, tyrinėjantį magiškus ir itin retus gyvūnus, aplanko nemalonumai, kai iš jo paslaptimis apgaubto lagamino ištrūksta keli fantastiniai gyvūnai, kurie gali pridaryti aibę išdaigų. Njutui tenka sunki užduotis: jis turi kiek galima greičiau išgaudyti pasprukusius gyvūnus, kurie išsislapstė Nemenčinės miškuose. Vienam su šia užduotimi susidoroti neįmanoma, todėl jis prašo mūsų suteikti jam pagalbą.

Pasidalinę komandomis, susikūrę savo komandinius atributus, kibsime į išradingumo ir įvairių sugebėjimų reikalaujančią veiklą! Stovykloje ne tik susipažinsime su naujais draugais, žaisime, rungsimės, piešime ir repetuosime, dainuosime ir sportuosime, tačiau kiekvieną dieną ieškosime pabėgusių retų fantastinių gyvūnų.
Žemėlapiai, užuominos, mįslės, gandai ir burtai - viską turėsime atskleisti ir įminti, kad išgelbėti FANTASTINIUS GYVŪNUS!

Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, vyks sporto rungtynės, maudynės, azartiški žaidimai, užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais linksmos diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (*detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą):

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.
8:30-9:00 Rytinė mankšta.
9:00-9:30 Pusryčiai.
9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.
13:30 -14:00 Pietūs.
14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).
14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.
17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.
17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.
18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.
19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.
21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.
22:00 Miego metas.

Pastaba apie stovyklos programos eigą: siekiant užtikrinti stovyklautojų komfortą ir gerą nuotaiką, stovyklos vadovai gali koreguoti stovyklos programą, priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro sąlygomis pramogos organizuojamos patalpose, gero oro sąlygomis stengiamės kuo ilgiau išbūti gamtos apsuptyje. Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, įdienojus vyks įvairios rungtys, linksmos maudynės, azartiški žaidimai, įvairių užduočių paskirstymas ir jų atlikimas, rezultatų aptarimas, o vakarais – šaunios diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.

Kas įskaičiuota į stovyklos kainą:

Apgyvendinimas 5-6 vietų „Viva Green Resort" poilsio komplekso kambariuose (Vilniaus r.);
Maitinimas 4 kartus per dieną, jauki aplinka, moderni ir rūpestinga virtuvė;
Grilio vakarėlis šalia įspūdingos laužavietės (Vilniaus r.), linksmos diskotekos vakarais;
Nuotaikinga stovyklos programa ir patyrusių vadovų priežiūra, priemonės ir techninis aprūpinimas;
Sovyklos fotogalerija, apdovanojimai, siurprizai, gera nuotaika, puiki patirtis ir savijauta, daug šaunių draugų ir gerų atsiminimų! 

VIETA:  (Vilniaus r.)
Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlužio ežerųbei Neries upės įsikūręs poilsio kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, konferencijų ir banketinės salės, restoranas, automobilių parkavimo aikštelės. Dušai ir tualetai atskirai berniukams ir mergaitėms, modernia įranga aprūpinta virtuvė.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.