Stovyklos
Lietuva  »  "Žaidimų galaktika" vaiduoklių medžiotojai

Stovykla "Žaidimų galaktika" vaiduoklių medžiotojai

Žaidimų galaktika: vaiduoklių medžiotojai


AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR NUOTYKIŲ STOVYKLA pagal Ivan Retman pastatytą komediją "Vaiduoklių medžiotojai", kurioje trys išradingi universiteto studentai suburia specialų būrį, kurio užduotis - ieškoti, persekioti ir gaudyti žalius bei baltus vaiduoklius.

Susibursime į specialių medžiotojų pajėgų būrius, kad padėti universiteto drąsuoliams išgaudyti įmantriai pasislėpusius iki šiol likusius nepagautus pasalūnus. Pasigaminsime specialią įrangą, kursime šokius, žaisime žaidimus, turėsime įdėti daug energijos ir sumanumo, kad įveikti sunkiai aptinkamus VAIDUOKLIUS!
Septynios dienos, lyg žemėlapyje pavaizduotos septynios skirtingos nuotykių, linksmybių, šokių, aktyvių žaidimų ir paieškų salos. Na, o kur dar azartiškos maudynės, fantastiškos diskotekos, viktorinos, loginės ir orientacinės užduotys - visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas!

Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, vyks sporto rungtynės, maudynės, azartiški žaidimai, užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais linksmos diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.
 
Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (*detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą):

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.
8:30-9:00 Rytinė mankšta.
9:00-9:30 Pusryčiai.
9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.
13:30 -14:00 Pietūs.
14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).
14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.
17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.
17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.
18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.
19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.
21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.
22:00 Miego metas.

Pastaba apie stovyklos programos eigą: siekiant užtikrinti stovyklautojų komfortą ir gerą nuotaiką, stovyklos vadovai gali koreguoti stovyklos programą, priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro sąlygomis pramogos organizuojamos patalpose, gero oro sąlygomis stengiamės kuo ilgiau išbūti gamtos apsuptyje. Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, įdienojus vyks įvairios rungtys, linksmos maudynės, azartiški žaidimai, įvairių užduočių paskirstymas ir jų atlikimas, rezultatų aptarimas, o vakarais - šaunios diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.

Į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas 5-6 vietų „Viva Green Resort" poilsio komplekso kambariuose (Vilniaus r.);
Maitinimas 4 kartus per dieną, jauki aplinka, moderni ir rūpestinga virtuvė;
Grilio vakarėlis šalia įspūdingos laužavietės (Vilniaus r.), linksmos diskotekos vakarais;
Nuotaikinga stovyklos programa ir patyrusių vadovų priežiūra, priemonės ir techninis aprūpinimas;
Stovyklos fotogalerija, apdovanojimai, siurprizai, gera nuotaika, puiki patirtis ir savijauta, daug šaunių draugų ir gerų atsiminimų! 
 
Apgyvendinimas (Vilniaus r.)
Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlužio ežerųbei Neries upės įsikūręs poilsio kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, konferencijų ir banketinės salės, restoranas, automobilių parkavimo aikštelės. Dušai ir tualetai atskirai berniukams ir mergaitėms, modernia įranga aprūpinta virtuvė.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.