Kitos paslaugos

Autobusų bilietai

AUTOBUSŲ BILIETAI

Zigzag.lt galite įsigyti autobusų bilietus tarptautiniais maršrutais ir pervežimus iš/į oro uostus. UAB „Zigzag Travel“ atstovauja didžiausiems tarptautiniams autobusų maršrutų vežėjams: Lux Express, Simple Express, Ecolines, Eurolines, Toks, Kautra, Ollex, National Express ir kt.
- Įsigijote lėktuvo bilietus skrydžiui iš Vilniaus, Kauno, Rygos ar Varšuvos? Jūsų patogumui - autobusai į Vilniaus, Kauno, Rygos ir Varšuvos oro uostus.
- Ketinate plaukti keltu iš Rygos uosto? Siūlome patogų susisiekimą autobusu tarp Vilniaus ir Rygos uosto kiekvieną dieną. Dėl autobusų bilietų teiraukitės mūsų konsultantų.
- Rengiatės poilsiauti Lietuvos kurortuose Birštone ar Druskininkuose? Siūlome pervežimą į pasirinktą Birštono ar Druskininkų sanatoriją ar viešbutį ir atgal iš Vilniaus traukinių stoties. Daugiau informacijos >

Kodėl verta rinktis autobusines keliones:
• Keliaudami autobusu turėsite geresnę galimybę pamatyti bei pažinti Europos miestus.
• Visada garantuotas išvykimas.
• Jokių persėdimų ir registracijų, kuriuose sugaištama daug brangaus laiko.
• Kiti Europos miestai, į kuriuos galite nuvykti autobusu, siūlo gausesnį ir pigesnį skrydžių pasirinkimą nei Lietuvoje. Todėl išnaudokite galimybę įsigyti pigesnius skrydžius, ir tuo pačiu pasigrožėti Europos vaizdais vykdami autobusu.
• Perkant autobusų bilietus taikomos nuolaidos jaunimui iki 26 metų, studentams, tarptautinių pažymėjimų ISIC, Europos jaunimo kortelės ir ITIC turėtojams, vaikams iki 12 metų, asmenims virš 60 metų, invalidams bei didesnėms keliautojų grupėms.

Planuokite keliones jau dabar! Pirksite anksčiau – mokėsite mažiau.
 
Reikia informacijos apie autobusų bilietų kainas bei maršrutus? Zigzag.lt konsultantai pasirengę visuomet padėti.

© 2012 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.