Kitos paslaugos
ISIC, ITIC, Europos jaunimo kortelė

Taupykite keliaudami!

 
ISIC (International Student Identity Card) – vienintelis tarptautinis studento / moksleivio pažymėjimas, išduodamas dieninių studijų studentams / moksleiviams nuo 12 m. amžiaus.
ISIC taip pat veikia kaip nuolaidų kortelė, suteikianti nuolaidas daugiau kaip 100 pasaulio valstybių ir daugiau kaip 800 nuolaidų Lietuvoje.
 
EUROPOS JAUNIMO KORTELĖ - Europos jaunimo pažymėjimas - išduodamas jaunimui iki 29 metų (imtinai), nepriklausomai nuo jo statuso (moksleivis, studentas, dirbantis ar kt.). Su juo taikomos įvairios nuolaidos net 38 Europos šalyse.
 
ITIC (International Teacher Identity Card) – tarptautinis pedagogo pažymėjimas, išduodamas bet kuriam asmeniui, dirbančiam pedagoginį darbą (mokytojui / dėstytojui, kita), nepriklausomai nuo jo amžiaus.
ITIC taip pat veikia kaip nuolaidų kortelė, suteikianti nuolaidas daugiau kaip 100 pasaulio valstybių ir daugiau kaip 500 nuolaidų Lietuvoje.

ISIC
ISIC
ITIC
ITIC
Europos jaunimo kortelė
Europos jaunimo kortelė
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.