Stovyklos
Bulgarija  »  Stovykla Bulgarijoje

Stovykla Bulgarijoje

Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla Bulgarijoje M-FAKTORIUS (lėktuvu)

Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla Bulgarijoje
Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla Bulgarijoje
Stovykla Bulgarijoje "M-FAKTORIUS"
Stovykla Bulgarijoje "M-FAKTORIUS"
Stovykla Bulgarijoje prie Juodosios jūros
Stovykla Bulgarijoje prie Juodosios jūros

Stovyklos pamainos: 2017-08-03 - 10
Stovyklos trukmė: 8 d.
Stovyklautojų amžius: 12-17 m.
Stovyklos kaina: 530 EUR
 
NAUJIENA! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

STOVYKLOS PROGRAMA
Bulgarija - viena seniausių Europos valstybių, garsėjanti puikiais auksinio smėlio papludimiais, nuostabia gamta ir žaliais parkais bei nepakartojama senovine miestų architektūra. Būtent šioje saulėtoje šalyje įsikūrusi vaikų stovykla „M-FAKTORIUS". Tai stovyka Juodosios jūros pakrantėje, Saulėto kranto kurorte. Stovykla apsupta nuostabaus parko, turi didelę žalią teritoriją. Netoliese - miestas - muziejus Nesebaras ir modernus akvaparkas . Vos už 150 m nuo stovyklos teritorijos įsikūręs gražus smulkaus smėlio paplūdimys, priklauso stovyklautojams ir yra atidžiai saugomas. Ši vieta idealiai tinka poilsiui, linksmybėms, naujiems nuotykiams, pažintims su naujais draugais!
 
Skrydis Vilnius – Burgas – Vilnius.

1 diena. Skrydis į Burgo oro uostą. Atvykstate į stovyklą. Įsikuriate. Maudynės Juodojoje jūroje. Vakarienė. Susipažinimo vakaras. Nakvynė stovykloje.

2 - 7 dienos. Stovyklos programos pristatymas. Susipažinimo vakaras. Stovykloje numatoma aktyvi ir turininga programa, renginiai anglų, rusų kalbomis, žaidimai, konkursai, estafetės, dainos, užsiėmimai grupėse, viktorinos, diskotekos, maudynės jūroje, žygiai, sportiniai žaidimai, stalo žaidimai, akvaparkas. Laisvu metu vaikams bus siūlomos papildomos ekskursijos. Norintys susipažinti su Bulgarija, jos kultūra ir tradicijomis turės tam puikią galimybę. Ekskursijos: „Bulgarų kaimas", senamiestis „Nesebaro panorama", Džipų- safari ir kt. Tai tik maža dalis siūlomų ekskursijų.
Stovyklą sudaro 2 dideli modernus pastatai ant jūros kranto. Stovyklautojai apgyvendinami 2 kambarių apartamentuose, po 3 erdviuose, jaukiuose ir šiuolaikiškai apstatytuose kambariuose. Kiekvienas kambarys turi balkoną. Stovyklos teritorijoje yra erdvus, šviesus restoranas su atsiveriančiais nuostabiais panoraminiais vaizdais į baseiną ir jūrą, kuriame stovyklautojai bus maitinami 4 kartus per diena: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė - švediškas stalas. Nuo 8:00 iki 21:00 siūlomi gėrimai: dviejų rūšių sultys, visada yra galimybė gauti karšto ir šalto vandens. Meniu yra visada sviežių vaisių ir daržovių. Tai vienintelė stovykla Europoje, kurioje daržovės ir vaisiai yra ekologiški ir patiekiami tiesiai iš ūkininkų. Stovykloje kiekvienoje pamainoje poilsiauja apie 400 stovyklautojų iš Bulgarijos, Rumunijos, Graikijos, Kroatijos ir kitų šalių. Stovyklautojai suskirstomi į grupes, kurias sudaro 15 vaikų ir turi savo atsakingą vadovą. Stovyklos pedagogų komandą sudaro 6 žmonių animatorių grupės. Su vaikais dirba protingi, įdomus, kūrybingi, didelę praktiką turintys darbui stovyklose, darbuotojai. Stovyklos teritorijoje yra gydytojas ir veikia medicinos punktas. Teritorija visą parą yra saugoma, stebima vaizdo kameromis, įrengta 12 vaizdo kamerų ir apšviesta tamsiu paros metu. Stovykloje vaikų dienotvarkė labai intensyvi, todėl liūdėti bei nuobodžiauti vaikams tikrai neteks. Šalia dviejų didelių baseinų kiekvieną dieną vyksta animacinė programa skirta stovyklautojams. Sportiniams renginiams yra specialiai skirti takeliai plaukikams. Stovyklos teritorija turi vaikams pritaikytas vietas vaikų žaidimo aikštelėms ir vaikų klubą; daugiafunkcinę sportinę aikštelę futbolui, tinkliniui, badmintonui ir tenisui. Stovykla turi Uždarą sporto salę, teniso kortus, salę su speacialia danga, idealiai tinkanti šokio treneruotėm ir rytų kovos menams; dvi salės skirtos skirtingiems renginiams ir viena salė skirta animacijoms. Stovykla turi ir kompiuterinę auditoriją ir profesionalę sceną, skirtą animacijoms ir spektakliams. Stovykloje yra nemokamas WI-FI internetas. Stovyklautojams taip pat organizuojama daug įvairios veiklos ir Juodosios jūros pakrantėje, kurioje pertraukėlių metu galima bus ir pailsėti, nes yra 300 gultų ir 150 skėčių, nemokamam naudojimuisi. Nuo 9:00 ryto iki 18:00val. Paplūdimyje dirba gelbėtojai, pastoviai budi gelbėjimo valtis. Vaikams, nemokantiems plaukti, išduodamos gelbėjimosi liemenės. Saugumui yra įrengti vandens užtvarai. Paplūdimys pritaikytas sportiniams renginiams. Netoli paplūdimio yra purvo vonios, kuriomis bus galima naudotis. Vakarais stovykloje vyksta karnavalai ir festivaliai. Fejerverkai, kaukės, perukai ir nenuspėjami pasikeitimai Dainuoti ir šokti su mumis bus nepamirštamai smagu! Tai pat turesite unikalę galimybę pasitobulinti anglų kalbą, nes dalis animatorių laisvai kalba angliškai! Nakvynės stovykloje.

8 diena. Atsisveikiname su stovykla. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.
 
STOVYKLOS DIENOTVARKĖ:
7:00;7:30 rytinė mankšta
8:00-10:30 pusryčiai
9:30-11:00 Rytinė animacija prie jūros
11:00-12:00 Rytinė animacija baseine
12:30-14:30 Pietūs
14:00-16:00 Siesta.Vaikais ilsisi,visi savo numeriuose.Už papildomą mokestį norintis aktyvios veiklos gales užsiimti papildoma veikla
(filmai,rankų darbai,skaitom knygas)
Pasiruošimas vakarui.
16:00-18:00 Pavakariai
16:00-17:00 Sporto valanda.Sportiniai žaidimai,treneruotės,varžybos sportinėse aikštelėse (2+1 prie jūros)
17:00-18:00 Sportas prie jūros (1-2 animatoriai)
18:30-20:00 Vakarienė
21:00-22:00 Vakaro šou
22:05-22:30 Vakaro pasaka vaikams 22:30 miego valanda vaikams
22:05-22:30 Diskoteka
22:30-23:45 Vakaro pasaka vyresniems 22:45 miego valanda vyresniems
 
APGYVENDINIMAS
2-3 kambariuose pagal amžių. Kambariuose yra balkonai, spinta, spintelės prie lovos, televizorius su kabeline televizija, kondicionerius, mini-baras, džiovintuvas. Palyginus su kitais viešbučio kompleksais, kiekvienas vaikas turi savo asmenine miegama vietą( jokiu papildomu lovų ir sofų), spintele ir vieta spintoje. Visi kamabariai su kondicioneriaus įrangą.
 
MAITINIMAS
siūlomas maitinimą ALL INCLUSIVE. Maitinama 4 kartus per diena: pusryčiai, pietūs, povakariai, vakarienė – švediškas stalas. Nuo 8:00 iki 21:00 siūlomi gėrimai: dviejų rūšių sultys, visada turi galimybe gauti karšto ir šalto vandens. Meniu yra visada sviežiųvaisių ir daržovių.
 
VADOVAI
1 - 2 lydintys vadovai iš Lietuvos. Vadovai prižiūrės vaikus visos kelionės metu, organizuos įvairius žaidimus, stovyklos metu taip pat pasirūpins, kad vaikai nenuobodžiautų

Į KELIALAPIO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- skrydis Vilnius - Burgas - Vilnius
- pervežimas oro uostas - stovykla - oro uostas;
- lydinčio vadovo iš Lietuvos paslaugos;
- 7 nakvynės stovykloje Bulgarijoje su 4-jų kartų maitinimu;
- stovyklautojai apgyvendinami 2 kambarių apartamentuose, po 3 kambariuose.
- sveikatos draudimas;
- vietinių vadovų animatorių paslaugos;
- stovyklos programa.
 
Į KELIALAPIO KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- asmeninės išlaidos kelionės metu;
- papildomos ekskursijos (pagal pageidavimą) stovykloje ( ekskursijų sąrašas ir kainos bus pateiktos).
 
PASTABOS:
- Paplūdimyje yra 300 gultų ir 150 skiečių, nemokamam naudojimusiui. Nuo 9:00 ryto iki 18:00 vakaro paplūdimi yra apsaugą ir gelbėtojai, yra vandens užtvarai , gelbėtoju gelbėjimo valtis, išduoda gelbėjimo liemenes. Paplūdimis pritaikytas sportiniams renginiams. Netoli paplūdimio yra purvo vonios. Stovyklautojai į papludymį neleidžiami be vadovų priežiūros.
- Stovyklos teritorijoje yra mecininins punktas. Stovyklautojai draudžiami medicininių išlaidų draudimu.
- Teritorija užtikrintai saugoma ir apšviesta tamsiu paros metu.
- Laisvu laiku vaikams bus organizuojamos papildomos ekskursijos.
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.