Stovyklos
Lietuva  »  "Burbulas"

Stovykla "Burbulas"

Vaikų ir jaunimo nardymo stovykla BURBULAS Plungės r.

Nardymo stovykla BURBULAS 2013
Nardymo stovykla BURBULAS 2013
Vasaros nardymo stovykla BURBULAS Plungės r.
Vasaros nardymo stovykla BURBULAS Plungės r.

Stovyklos pamainos:
Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklautojų amžius: 10-18 m. (pradedantiems ir narams gelbėtojams), 12-18 m. (patyrusiems)
Stovyklautojų skaičius: 12
Stovyklos kainos:  450 EUR
 
APIE STOVYKLĄ
 
Stebėti žuvytes, glostyti dugno žoles, girdėti vandens burbuliavimą... Nepakartojamas jausmas!

Stovykla BURBULAS – tai 7 dienų, kūrybiškų, įdomių veiklų maratonas gražiausios gamtos apsuptyje, Žemaitijos Nacionaliniame parke.
 
Pradedančiųjų pamainos metu stovyklos metu dalyviai pabaigs Atviro vandens naro kursus (PADI Open Water Diver) ir pažins povandeninį pasaulį, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Dalyviai galės mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis ir žaisti įvairiausius žaidimus drauge. Stovyklautojai turės galimybę tapti Nardymo akademijos projekto Aqualango dalyviais. Įgiję PADI OWD naro sertifikatą dalyviai galės nardyti savarankiškai ir taps tarptautinės narų bendruomenės nariais. 
Pamainos: 2017-07-02 ir 2017-08-06
 
Patyrusių pamainos metu stovyklos dalyviai pabaigs Patyrusio atviro vandens naro kursus (PADI Advenced Open Water Diver),kurių metu dalyvaus orientacijos ir giluminio nardymo užsiėmimuose, taip pat galės rinktis iš šių užsiėmimų: naktinis nardymas, objektų paieška ir pakėlimas, plūdrumo valdymas, nardymas nuskendusiuose objektuose ir kt. Dalyviai pažins povandeninį pasaulį, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Dalyviai galės mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis ir žaisti įvairiausius žaidimus drauge. Stovyklautojai turės galimybę tapti Nardymo akademijos projekto Aqualango dalyviais. Įgiję PADI AOWD naro sertifikatą dalyviai taps pažengusiais narais.
*Norint dalyvauti šioje stovykloje reikia tūrėti OWD sertifikatą arba analogišką šiam sertifikatui.
Pamainos: 2017-07-09 ir 2017-08-13
 
Naras gelbėtojas pamainos metu stovyklos dalyviai pabaigs Naro gelbėtojo kursus (PADI Rescue Diver), kurių metu sužinos, kaip užtikrinti saugų nardymą ir elgtis krizinėse situacijose po vandeniu ir virš vandens. Dalyviai pažins povandeninį pasaulį, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Dalyviai galės mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis ir žaisti įvairiausius žaidimus drauge. Stovyklautojai turės galimybę tapti Nardymo akademijos projekto Aqualango dalyviais. Įgiję RESCUE DIVER naro sertifikatą dalyviai taps narais gelbėtojais.
*Norint dalyvauti šioje stovykloje reikia tūrėti OWD sertifikatą arba analogišką šiam sertifikatui.
Pamaina: 2017-07-16
 
Dalyviai galės mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis ir žaisti įvairiausius žaidimus drauge. Stovyklautojai turės galimybę tapti Nardymo akademijos projekto Aqualango dalyviais.

Stovykloje su dalyviais dirbs profesionalūs instruktoriai, stovyklų vadovai ir fotografai.
 
STOVYKLOS PROGRAMA
 
Sekmadienis. Pirmoji diena. Dalyvių atvykimas 18h. ir įsikūrimas bazėje ir viešbutyje. Dalyvių susipažinimas, kūrybiškos komandos formavimo užduotys. Interaktyvus susipažinimas su aplinka ir vieta, kurioje praleis ateinančias dienas. Po vakarienės - susipažinimo pratęsimas smagioje vakaronėje po atviru dangumi.
Pirmadienis. Antroji diena. Pirmoji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po įtemptos ir kupinos naujų atradimų pirmos dienos dalies – antroji dienos pusė prisipildys kūrybiškumo įvairiose dirbtuvėse su stovyklos svečiais.
Antradienis. Trečioji diena. Antroji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po antrojo iššūkio – kūrybinės fotografijos pradmenų dirbtuvės su šios srities specialistu. Kaip laikyti fotoaparatą? Kaip žiūrėti, kad „pagautum“ geriausią kadrą? Visa tai praktiškai išbandys stovyklos dalyviai. Po vakarienės - smagi vakaronė prie laužo.
Trečiadienis. Ketvirtoji diena. Trečioji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų – ekstremalus žygis į Žemaitijos Nacionaliniame parke, esančias pelkes, kurio metu ne tik išsitepsime, bet ir smagiai praleisime laiką. Išmoksime kartu įveikti kliūtis ir drauge išsikapstyti iš klampiausių pelkių. Vakare aktyvaus laisvalaikio pramogos ir žaidimai.
Ketvirtadienis. Penktoji diena. Ketvirtoji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų - ekskursija po Žemaitijos Nacionalinį parką, kuriame dalyviai ne tik pažins nuostabią gamtą, bet ir pritaikys fotografavimo įgūdžius fotografuodami aplinkos grožį ant žemės. Vakare – nuotraukų peržiūra ir analizė.
Penktadienis. Šeštoji diena. Ketvirtoji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų vyks orientacinės varžybos, kurių metu dalyviai galės pademonstruoti savo sugebėjimus orientuojantis aplinkoje. Po vakarienės pasisedėjimas prie laužo, kurio metu klausysimės istorijų apie Platelius ir patys galėsime papasakoti savo įdomias istorijas.
Šeštadienis. Septintoji diena. Paskutinė nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų - kūrybiškumo dirbtuvės ir fotografavimas po vandeniu. Dalyviai išbandys naują būdą nardyti ir stebėti povandeninį pasaulį – naudojant vamzdelį, ląstus ir kaukę. Po vandeniu užfiksuoti vaizdai povandenine kamera vakare bus peržiūrimi ir analizuojami, o geriausios nuotraukos bus atrinktos dalyvauti Nardymo akademijos projekto Aqualangas konkurse. Vakare – atsisveikinimo vakaronė, kurios metu bus aptariama stovykla ir įteikiamos nominacijos.
Sekmadienis. Aštuntoji diena. Po pusryčių dalyviai turės laiko susiruošti kelionei namo ir atsisveikinti su naujais draugais bei stovyklos organizatoriais. Išvykimas iki 12h.

 
APGYVENDINIMAS
Plungės r., Paplatelės k., poilsio namuose "Šienainis".
 
MAITINIMAS
4 kartus per dieną.
 
Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- maitinimas 4 kartus per dieną,
- visos stovyklos veikloms reikalingos priemonės,
- Pradendantiesiems PADI OWD kursai/pažengusiems PADI AOWD kursai/narams gelbėtojams PADI Rescue diver + EFR ir tarptautinis sertifikatas
- nardymo įrangos nuoma,
- instruktorių ir stovyklos vadovų paslaugos,
- apgyvendinimas viešbutyje,
- ekskursija po Žemaitijos nacionalinį parką.
 
PASTABOS:
- Atvykstant su savimi turėti pagrindines higienos priemones, maudymosi aprangą, rankšluostį, patogią aprangą skirtingoms oro sąlygoms.
- Vaikų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas.
- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 079/a).
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.
 
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.