Stovyklos
Lietuva  »  "Whatansu. W komanda"

Stovykla "Whatansu. W komanda"

Moksleicių vasaros stovykla WHATANSU. W KOMANDA, Molėtų raj.


Stovyklos pamainos:
Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklautojų amžius: 1-4, 5-8 ir 9-12 klasių moksleivius
Dalyvių skaičius: 40 ir 40
Stovyklos kaina: 200 EUR

Vasaros nuotykis 1-4 bei 5-8 klasių moksleiviams “W KOMANDA”

Ilgametę stovyklų, seminarų ir nuotykių organizavimo patirtį sukaupusi Whatansu komanda birželio 18-24 dienomis į patyriminę vasaros stovyklą kviečia 1-4 bei 5-8 klasių moksleivius.

Kodėl Whatansu? Nes kiekviena minutė yra įprasminta tikslinga ir įdomia veikla. Nes stovykoje per aktyvius žaidimus lauke, patyrimines pamokas bei diskusijas, ištvermės žygius, įstabius susitikimus su dar įstabesniais žmonėmis ugdoma stovyklautojų savivertė, žingeidumas, pagarba aplinkai, gebėjimas prisiimti atsakomybę, suvokti priežasties ir pasekmės ryšį, kūrybiškai mąstyti, bendrauti, dirbti ir ilsėtis komandoje, atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, įveikti kasdienius iššūkius.

2 pastovyklės:
1-4 klasių moksleiviams; liko 6 vietos!
5-8 klasių moksleiviams; liko 12 vietų!
 
Stovyklos tematika: "W komandoje" dirbame su komandiniais dalyvių įgūdžiais – kuriame naujas bendruomenes, dalinamės atsakomybe, ieškome savo stiprybių, mokomės, kaip gyventi ir išgyventi grupėje, šeimoje, bendruomenėje, komandoje, kaip sutarti net ir su tais, kurie kartais labiausiai erzina, kaip komandinėje patirtyje rasti pozityvą ir naudą. Mokomės pasiūlyti ir priimti pagalbą, pasirūpinti kitais ir savimi.

Ko tikėtis? Puikios draugijos, linksmų mankštų ir žaidimų, skaidraus ežero, skambių dainų, skardaus juoko, nutrūktgalviškų žygių, rimtų pokalbių, naujų žinių, skanaus maisto triskart per dieną ir ko nors gardaus vakarinės refleksijos metu, šimtaprocentinio užimtumo nuo atsikėlimo iki palaimingo nugrimzdimo į sapną, nuolatinių susitikimų su vyresniokų pastovyklės dalyviais, daug judesio lauke ir nuostabaus vadovų kolektyvo.

Dienos ritmas
7.00 Rytinė dainelė
7.30 Mankšta
8.00 Maudynės
8.30 Pusryčiai
9.00 Dienos programa: žaidimai, žygiai, žaidynės, kūryba
13.00 Pietūs
14.00 Dienos susitikimas ar istorija, diskusija, klausimų ratas
17.30 Laiškų rašymo laikas
18.00 Vakarienė
19.30 Vakarinė programa prie laužo
21.00 Dienos aptarimas ir naktipiečiai
21.30 Dantų valymosi ritualas
22.00 Poilsis

Ugdymo filosofija: Stovyklos programa sukonstruota taip, kad dėmesio būtų skirta tiek fizinio kūno (sportas, mityba, streso mažinimas) lavinimui, tiek ir kūrybiniams bei planavimo įgūdžiams įtvirtinti, empatijos bei asmeninio saugumo auginimui, vertybinių nuostatų bei įsipareigojimų diegimui.
Ką vaikai parsiveš iš stovyklos? Gebėjimą įvardinti (o gal ir valdyti?) emocijas, koncentruotis, atsikratyti baimių, pasitikėjimą savimi, pozityvias, tobulėti skatinančias nuostatas, gebėjimą planuoti laiką, kūrybingai spręsti iškilusias problemas ir kritiškai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje ir, žinoma, pasirūpinti kitais bei savimi.

Žinutė pradinuko mamai: Žinome, kad Jums neramu – tačiau leiskite išsipildyti savo vaikų slapčiausiam troškimui – būti ne "mažiuku", o lygiaverčiu stovyklautoju. Kai mes leidžiame jiems būti savarankiškais, jie tokiais ir tampa. Gal ne tiek švariai nusiprausę, gal ne taip kokią sagą susisagstę - bet išdidūs ir laimingi.
 
Kas kartu? Jurga ir Mindaugas Vidugiriai, Viktorija Minčinskaja, Rūta Vaitiekutė, Gintarė Liubinaitė - lektoriai, psichologai, patyrę jaunimo stovyklų vadovai ir daug daug kitų...

Vieta: Poilsiavietė “Auksinė giria”, Molėtų raj.
Nakvynės sąlygos: 4-6 vaikai viename kambaryje/namelyje.
Maistas: tikras, sveikas, šviežias, spalvotas, vegetariškas.
Saugumas: visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.
 
PASTABOS:
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.