Stovyklos
Lietuva  »  "Žaidimų galaktika" smartsports

Stovykla "Žaidimų galaktika" smartsports


SPORTO, ŠOKIŲ, AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR POILSIO STOVYKLA. Septynios dienos nenutrūkstamo veiksmo: aktyvūs žaidimai, šokiai ir linksmybės, azartiškos maudynės, fantastiškos diskotekos, būrių ir stovyklos šokiai, loginiai ir orientaciniai žaidimai - visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas. Mes tai vadiname SMARTSPORTS: atrodytų linksmas ir smagus laiko praleidimas, tačiau tai - dar ir tikrų tikriausias sportas kasdien. Stovyklos tikslai: nepervargstant smagiai pajudėti, linksmai, turiningai ir įspūdingai praleisti laiką, susipažinti, žaisti, pramogauti ir draugauti, išmokti bei ilgam viską prisiminti!

Estafetės, lauko žaidimai, futbolo, kvadrato, paplūdimio tinklinio rungtynės, azartiški vandens žaidimai ir užsiėmimai paplūdimyje, vandens karas, šokių kovos, protų kovos, madų šou, žygiai ir daug nuotykių - visko tiek daug, o svarbu dar ir pailsėti bei su naujais draugais pabendrauti. Viskas subalansuota: aktyvus gyvenimas, ramus poilsis, kokybiškas maitinimas ir daug šaunių emocijų! Tai - SMARTSPORTS!

Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, vyks sporto rungtynės, maudynės, azartiški žaidimai, užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais linksmos diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos. 

STOVYKLOS DIENOTVARKĖ
(detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą)

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.
8:30-9:00 Rytinė mankšta.
9:00-9:30 Pusryčiai.
9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.
13:30 -14:00 Pietūs.
14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).
14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.
17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.
17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.
18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.
19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.
21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.
22:00 Miego metas.

Pastaba apie stovyklos programos eigą: siekiant užtikrinti stovyklautojų komfortą ir gerą nuotaiką, stovyklos vadovai gali koreguoti stovyklos programą, priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro sąlygomis pramogos organizuojamos patalpose, gero oro sąlygomis stengiamės kuo ilgiau išbūti gamtos apsuptyje. Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, įdienojus vyks įvairios rungtys, linksmos maudynės, azartiški žaidimai, įvairių užduočių paskirstymas ir jų atlikimas, rezultatų aptarimas, o vakarais - šaunios diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.

Kas įskaičiuota į stovyklos kainą 
Apgyvendinimas 5-6 vietų „Viva Green Resort" poilsio komplekso kambariuose (Vilniaus r.);
Maitinimas 4 kartus per dieną, jauki aplinka, moderni ir rūpestinga virtuvė;
Grilio vakarėlis šalia įspūdingos laužavietės (Vilniaus r.), linksmos diskotekos vakarais;
Nuotaikinga stovyklos programa ir patyrusių vadovų priežiūra, priemonės ir techninis aprūpinimas;
Stovyklos fotogalerija, apdovanojimai, siurprizai, gera nuotaika, puiki patirtis ir savijauta, daug šaunių draugų ir gerų atsiminimų!

Apgyvendinimas (Vilniaus r.)
Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlužio ežerųbei Neries upės įsikūręs poilsio kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, konferencijų ir banketinės salės, restoranas, automobilių parkavimo aikštelės. Dušai ir tualetai atskirai berniukams ir mergaitėms, modernia įranga aprūpinta virtuvė.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.