LĖKTUVŲ BILIETAI

Pigios kelionės į gražiausius Europos miestus ir kurortus

Kviečiame keliauti ir kelias dienas praleisti gražiausiuose Europos miestuose ir kurortuose. Rinkitės trumpas keliones į ALIKANTĘ, BARSELONĄ, BRĖMENĄ, BRIUSELĮ, KARLSRŪHĘ, KIPRĄ, KOSĄ, KRETĄ, LONDONĄ, MALJORKĄ, MALTĄ, MILANĄ, PARYŽIŲ, RYGĄ, RODĄ, ROMĄ, SARDINIJĄ ar SICILIJĄ. Galite pateikti savo pageidavimus ir suformuosime būtent jums tinkantį pasiūlymą.
 
Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.
 
 
O jei norite vienos kelionės metu aplankyti du miestus, šokite į traukinį ir susipažinsite su dar vienu Europos perlu. Skrisdami į Milaną galite apsilankyti ir Nicoje, Veronoje, Venecijoje, keliaudami į Briuselį būtinai nuvykite į Briugę, viešėdami Romoje užsukite į Florenciją, Neapolį ar Pizą, pasiekę Eindhoveną būtinai nuvykite ir į Amsterdamą. KELIONIŲ PASIŪLYMAI (skrydis+traukinys+viešbutis) >
 
PASTABA: Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Į kainą įskaičiuota kelionė pagal pasiūlymą lėktuvu arba lėktuvu ir traukiniu, nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, rankinio bagažo gabenimas (kelionėms autobusu galima nemokamai vežti ir vieną bagažo vienetą iki 25 kg). Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.

Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Į kainą įskaičiuota kelionė pagal pasiūlymą autobusu, lėktuvu arba lėktuvu ir traukiniu, nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, rankinio bagažo gabenimas (kelionėms autobusu galima nemokamai vežti ir vieną bagažo vienetą iki 25 kg).
 
Daugiau informacijos ir bilietų teiraukitės zigzag.lt konsultantų.
 
NAUDINGA INFORMACIJA:
- Automobilių parkavimas prie Vilniaus ir Kauno oro uostų.
- Kaip nuvykti autobusu į Vilniaus ir Kauno oro uostą.
 
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pateiksime JUMS skirtą pasiūlymą :)
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.