LĖKTUVŲ BILIETAI

Dažniausiai užduodami klausimai apie pigius skrydžius

Kaip galima nusipirkti aviakompanijų Ryanair ir Wizzair bilietus su jūsų pagalba?
Aviakompanijų Ryanair ir Wizzair bilietus galima nusipirkti internetu zigzag.lt (forma kairėje pusėje) arba mūsų biuruose darbo metu.

Kaip sumokėti už aviakompanijų Ryanair ir Wizzair bilietus?
Už aviakompanijų Ryanair ir Wizzair bilietus galima mokėti banko pavedimu, sumokėti banko kortelėmis – Visa Electron, Visa ir Mastercard arba grynaisiais mūsų biuruose.

Kas yra CVC kodas?
Tai banko kortelės parašo pusėje esantys 3 paskutiniai skaičiai.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanijomis Ryanair ir Wizzair?
Pigių skrydžių aviakompanijos nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų oro vežėjų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios.

Kaip ir kada aš gausiu aviabilietus?
Elektroninius bilietus gausite elektroniniu paštu Jūsų nurodytu elektroniniu adresu „Zigzag Travel” biurų darbo laiku (P/A/T/K/P: 9:00 – 18.00). El.bilietus galite atsispausdinti ir mūsų biuruose.
 
Ar į kainą įskaičiuotas bagažas?
Į aviakompanijos Ryanair aviabilietų kainą įskaičiuotas rankinio bagažo (1 bagažo vienetas + 1 maža rankinė), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną, gabenimas.
Į aviakompanijos Wizzair aviabilietų kainą įskaičiuotas mažojo rankinio bagažo (1 bagažo vienetas), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną, gabenimas.

Koks yra rankinio bagažo svoris ir dydis vienam keleiviui?
Kiekvienas keleivis į Ryanair lėktuvo saloną gali pasiimti 1 vnt. rankinio bagažo iki 10 kg, ne daugiau kaip 55x40x20 cm. Leidžiama nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.
Wizzair rankinis bagažas skirstomas į 2 tipus: mažą (iki 42x32x25 cm) ir didelį (iki 56x45x25 cm). Mažas rankinis bagažas gabenamas nemokamai, o už didelį mokama 10-18 EUR (skrydžiui į vieną pusę, kai mokama iš anksto). Svoris yra neribojamas.
Atkreipkite dėmesį į taisykles, ko negalima turėti rankiniame bagaže.

Kur ir kaip galima užregistruoti bagažą?
Pirkdami aviakompanijų Ryanair ar Wizzair bilietą mūsų biure, galite iškart užsisakyti bagažo registraciją. Jei bilietą pirkote internetu arba prireikė registruoti bagažą, nes to nepadarėte anksčiau, tai galite padaryti “Zigzag Travel” biuruose. Atsiskaityti galite pavedimu, mokėjimo kortele ar grynais “Zigzag Travel” biuruose.

Koks yra registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?
Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas – 1 bagažo vienetas iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81x119x119 cm).
Aviakompanijos Wizzair registruojamas bagažas – 1 bagažo vienetas iki 32 kg. Didžiausi vieno pro bagažo skyriaus duris telpančio bagažo vieneto matmenys yra: plotis 1,499 m, aukštis 1,194 m, ilgis 1,715 m.

Koks bagažas priklauso kūdikiui?
Keliaujant su kūdikiu WizzAir lėktuvais galima vežtis vieną sulankstomą vežimėlį / kūdikiui skirtą mašininę kėdutę (vežama nemokamai). Vienas iš šių daiktų taip pat bus vežamas nemokamai vaikams (nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus).
Keliaujant su kūdikiui Ryanair lėktuvais priklauso 1 vnt. vaiko bagažo iki 5 kg gabenimas lėktuvo salone. Kuomet keliauja kūdikis ar vaikas, leidžiama nemokamai vežtis 2 vnt. bagažo: sudedamą vežimėlį ir automobilinę, kelioninę kėdutę arba kelioninę lovelę.
Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Jei kūdikis nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni?
Su aviakompanija Wizzair jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. 14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką. Vyresni nei 14 m. amžiaus vaikai gali keliauti „Wizz Air“ lėktuvais vieni.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos.
 
Ar taikomos nuolaidos vaikams?
Vaikams nuo 2 metų aviakompanijos Ryanair ir Wizzair nuolaidų netaiko.
 
Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?
Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis. Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?
Užsiregistravus į skrydį keisti skrydžio datos, vardo, pavardės bei maršruto negalima.

Ar Wizzair ir Ryanair bilietai grąžinami?
Aviakompanijų Wizzair ir Ryanair aviabilietai yra negrąžinami. Išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties.

Ar galima gauti PVM sąskaitą faktūrą už Wizzair ir Ryanair aviabilietus?
Norėdami gauti PVM sąskaitą faktūrą už aviabilietus, susiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.