Kitos paslaugos
Kelionių draudimas

Kelionių draudimas

Tiesa, kad niekas prieš kelionę negalvoja apie gresiančias nelaimes. Prisipažinkite - manote, jog tai gali nutikti kitiems, bet tik ne jums... deja, niekada negali žinoti, kur tyko nelaimė. Ir jei ji užklups kelionėje, vaistai, medicininė pagalba ir panašios paslaugos kainuos žymiai brangiau, nei čia, Lietuvoje.
 
Kelionės draudimas – draudimas nuo ūmios ligos, nelaimingo atsitikimo ar atvejo, kai apdraustasis padaro žalą trečiajam asmeniui užsienyje. Kelionės draudimas taip pat galioja dingus ar vėluojant apdraustojo bagažui, atšaukus kelionę ar jai visai neįvykus. Klientai, įsigiję šį draudimą, gali saugiai keliauti žinodami, kad, esant reikalui, gydymą užsienyje apmokės draudimo bendrovė.

Kokias kelionės draudimo rūšis galima pasirinkti?
- Vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimą (būtina draudimo rūšis) ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
- Bagažo draudimą;
- Asmens civilinės atsakomybės draudimą kelionės metu;
- Kelionės finansinių nuostolių draudimą;
- Kelionės dokumentų ir pinigų draudimą.

Todėl patariame - jei susiruošėte keliauti, nepamirškit apsidrausti!

"Zigzag Travel" taiko specialias kainas moksleiviams, studentams su ISIC, jaunimui iki 30 m. su Europos jaunimo kortele ir pedagogams su ITIC pažymėjimais.

Jei norite apsidrausti ar daugiau sužinoti apie galimas draudimo rūšis, pasirinkite ją dešiniajame meniu arba kreipkitės į mūsų konsultantus. Arba galite užpildyti ir kelionių draudimo užsakymo formą.

DĖMESIO! Jei turite kreditinę banko kortelę kartu su kelionių draudimu, prieš kelionę susisiekite su savo banku ir pasidomėkite jums galiojančiomis draudimo rūšimis. Svarbu žinoti, ar jums pakanka to draudimo, ypač jei vykstate slidinėti, ketinate nardyti ar užsiimti kita padidintos rizikos veikla. Ištikus nelaimei, draudimo kompanija nepadengs patirtų išlaidų, jei su kreditine kortele esantis kelionių draudimas į draudžiamųjų veiklų sąrašą neįtraukia veiklos su padidinta rizika. Todėl prieš kelionę pasirūpinkite tinkamu draudimu. Plačiau skaitykite ČIA >

Ieškantiems detalesnės informacijos, rekomenduojame zigzag.lt bloge paskaityti apie kelionių draudimą keliaujantiems į užsienį.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.