Žinių lagaminas
Sveikata

INFORMACIJA DĖL SVEIKATOS

Susirgimo kokia nors liga kelionės metu tikimybę lemia keletas veiksnių: Jūsų amžius ir lytis, sveikatos būklė prieš kelionę, imunitetas, kelionės trukmė, vietinės ligos ir t. t. Kelionėje galima užsikrėsti nuo kontaktų su gyvūnais, maisto, netinkamo vandens.

Rekomenduojama prieš keletą savaičių iki kelionės pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju apie Jūsų sveikatos būklę. Atsižvelgiant į individualiais aplinkybes, Jūsų sveikatos būklę ir planuojamą kelionę, šeimos gydytojas gali rekomenduoti, kokių priemonių imtis siekiant sumažinti susirgimo riziką kelionės metu.

Be to, niekas prieš kelionę negalvoja apie gresiančias nelaimes. Prisipažinkite - manote, jog tai gali nutikti kitiems, bet tik ne jums... deja, niekada negali žinoti, kur tyko nelaimė. Ir jei ji užklups kelionėje, vaistai, medicininis aptarnavimas ir panašios paslaugos kainuos žymiai brangiau, nei čia, Lietuvoje. Todėl patariame - jei susiruošėte keliauti, nepamirškit apsidrausti!
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.