Žinių lagaminas
Sveikata  »  Sveikatos draudimas

Sveikatos draudimas

Vykstant į užsienį, visada rekomenduojama įsigyti sveikatos draudimą, kuris padengtų visas medicinos pagalbos išlaidas, kurių gali prireikti kelionėje. Sveikatos draudimas yra svarbi investicija. Būdamas užsienio valstybėje ir neturėdamas sveikatos draudimo, Jūs galite patirti didelių finansinių išlaidų medicinos pagalbai apmokėti. Kai kurios ligoninės gali nepriimti sergančiųjų, jei jie neturi sveikatos draudimo ar negali sumokėti už savo gydymą.

Papildomą sveikatos draudimą ypač svarbu įsigyti asmenims, kurie vyksta į valstybes, kurios yra padidintos rizikos šalys, pavyzdžiui, kuriose vyksta kariniai konfliktai, didelė stichinių nelaimių tikimybė, plačiai paplitusios užkrečiamosios ligos ir pan. Dažnai keliautojai nori išbandyti naujas ir dažnai sveikatai pavojingas pramogas. Jei Jūs planuojate, pavyzdžiui, slidinėti, nardyti, kopti į kalnus, plaukti srauniomis upėmis, naudotis vandens motociklais ir pan., informuokite apie tai savo draudimo bendrovę ir įsitikinkite, kad Jūsų sveikatos draudimas padengs visas išlaidas medicinos pagalbai, kurios gali prireikti Jūsų kelionėje.

Sveikatos draudimo sutartį galima sudaryti su bet kuria draudimo įmone. Rekomenduojama, ypač vykstant į ilgas keliones, įsitikinti, kad sveikatos draudimo sutartis garantuoja, kad bus apmokėtos visos būtinosios medicinos pagalbos išlaidos ir išlaidos, kurių gali atsirasti ryšium su grįžimu į tėvynę (medicininis transportavimas, įskaitant palydą medikų brigados, gydytojo) dėl sveikatos sutrikimo.

Rekomenduojama kelionės draudime numatyti ir išlaidų, susijusių su palaikų pervežimu į Lietuvą, apmokėjimą. Jei pilietis neturi draudimo, kuris apmokėtų palaikų pervežimo išlaidas, įvykus nelaimei palaikų pervežimu ir pervežimo išlaidų apmokėjimu turi pasirūpinti artimieji. Kadangi palaikų parvežimas iš užsienio, priklausomai nuo valstybės, gali svyruoti nuo kelių iki kelių dešimčių tūkstančių litų, įvykus nelaimei žuvusio asmens artimieji gali patirti labai didelių materialinių išlaidų. Jei asmuo yra apsidraudęs, palaikų pervežimo organizavimu ir išlaidų apmokėjimu rūpinasi draudimo bendrovės.

Svarbu prieš kelionę informuoti savo artimuosius apie turimą draudimą ir draudimo bendrovę, kad, įvykus nelaimei, jie žinotų kur kreiptis.

Dėl kelionių draudimo galite kreiptis į zigzag.lt konsultantus.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.