Žinių lagaminas
Sveikata  »  Kodėl draustis medicininių išlaidų draudimu geriau pas mus nei per ligonių kasas?

Kodėl draustis medicininių išlaidų draudimu geriau pas mus nei per ligonių kasas?

1. PAS MUS – GREIČIAU.
Asmeniui, norinčiam gauti formą E111, reikia kreiptis į Teritorinę ligonių kasą Lietuvoje. Forma išduodama tik tiems, kurie moka socialinio draudimo įmokas. Dokumentų tvarkymas gali užtrukti iki 14 dienų.
Pas mus galima apsidrausti per keliolika minučių, o socialinis draudimas - nebūtinas.

2. MES APMOKAME ĮVAIRESNES IŠLAIDAS.
Ligonių kasos išduota forma E111 suteikia teisę gauti būtinosios medicinos pagalbos paslaugas TIK valstybinėse kitų šalių gydymo įstaigose. Tai reiškia, kad, įvykus nelaimei, reikėtų gaišti brangų laiką aiškinantis, ar artimiausia gydymo įstaiga yra valstybinė ar privati.
Mūsų draudimas apmoka gydymo išlaidas VISOSE gydymo įstaigose.

3. MES APMOKAME VISAS IŠLAIDAS.
Turintiems E111 formą būtinoji medicinos pagalba užsienyje suteikiama pagal tvarką ir apimtis, kuri numatyta tos šalies piliečiams. Daugumoje šalių galioja tvarka, pagal kurią pacientas dalį medicinos paslaugų kainos apmoka pats. Tai reiškia, kad asmeniui, turinčiam formą E111, daugeliu atveju reikės papildomai, o kai kuriose šalyse ir gana brangiai, mokėti už suteiktas paslaugas ir medikamentus, dalis medikamentų gali būti išvis nekompensuojami.
Mūsų draudimas garantuoja pilną būtinosios medicinos pagalbos ir skirtų medikamentų apmokėjimą bet kurioje gydymo įstaigoje.

4. RŪPINAMĖS LIGONIŲ AR PALAIKŲ PARVEŽIMU.
Pagalba, numatyta turintiems E111 formą, neapima medicininio transportavimo iš užsienio į Lietuvą bei palaikų transportavimo išlaidų padengimo.
Mūsų draudimas sutvarko transportavimo formalumus ir apmoka transportavimo išlaidas.

5. MES IŠMOKAME PAPRASČIAU.
Jei asmuo pats mokės už gydymą užsienyje pagal E111 formą, grąžintinas lėšas jis turės atsiimti tik tos šalies ligonių kasoje. Grįžus į Lietuvą išlaidos nekompensuojamos.
Apsidraudę pas mus ir patys sumokėję už gydymą užsienyje, klientai pinigus atgaus Lietuvoje, besikreipę i AB „Lietuvos draudimas“.

6. MŪSŲ PRODUKTAS PATOGESNIS.
Forma E111 galioja tik vykstantiems į Europos Sąjungos valstybes. Vykstantiems į Europos valstybes, nepriklausančias ES, ir kitas šalis, pvz. Turkiją, Egiptą, JAV ir pan., Teritorinės ligonių kasos draudimas būtinosios medicinos pagalbos išlaidų neapmoka. Mūsų draudimo teritorinio galiojimo neriboja užsienio šalies priklausomybė Europos Sąjungai.

7. MŪSŲ PRODUKTAS PLATESNIS.
Ligonių kasos iš dalies padengs tik būtinosios medicinos pagalbos išlaidas.
Mūsų medicinos išlaidų draudimu apdraustas klientas gali pasirinkti papildomas kelionių draudimo paslaugas – draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, bagažo, civilinės atsakomybės, nenumatytų išlaidų kelionėje draudimą.


KELIONIŲ DRAUDIMO POLISAS UŽTIKRINS REIKALINGĄ PAGALBĄ BE LAIKO GAIŠATIES, BE PAPILDOMŲ IŠLAIDŲ AR KITŲ RŪPESČIŲ UŽSIENYJE!
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.