Kitos paslaugos
Keltų bilietai

DFDS Seaways - vienas didžiausių keltų linijų ir mini kruizų operatorių Europoje

DFDS Seaways keltų bilietai
DFDS Seaways keltų bilietai
Esame DFDS Seaways - vienos stambiausių tarptautinių keltų linijų ir mini kruizų kompanijų Europoje - atstovai ir siūlome keleivių pervežimą keltais:
- Baltijos jūra: Klaipėda - Kylis (Vokietija), Klaipėda - Karlshamnas (Švedija), Paldiski (Estija) - Kapelskaras (Švedija),
- Šiaurės jūra: Kopenhaga (Danija) - Oslas (Norvegija), Amsterdamas (Olandija) - Niukaslis (Anglija), Esbjergas (Danija) - Harvičas (Anglija),
- Lamanšo sąsiauriu: Diunkerkas (Prancūzija) – Doveris (Anglija), Doveris (Anglija) - Kalė (Prancūzija).
Dėl keltų bilietų teiraukitės mūsų konsultantų.

Ketinate plaukti keltu iš Rygos uosto? Siūlome patogų susisiekimą autobusu tarp Vilniaus ir Rygos uosto kiekvieną dieną. Į Rygos uostą galima vykti ir iš Klaipėdos, Plungės bei Šiaulių. Dėl autobusų bilietų teiraukitės mūsų konsultantų.

Ketinate keliauti po Graikijos salas keltu? Jums gali praversti vienas bilietas - InterRail Attica Pass.

KELTŲ BILIETAI INTERNETU

Jūs galite įsigyti keltų bilietus internetu, pažiūrėti tvarkaraščius bei kainas jūsų maršrutams tarp Europos uostų.
Pasirinkite maršrutą, keleivių skaičių, kelionės patogumą ir akimirksniu gausit kainą bei galėsit iš karto įsigyti bilietus. Tam reikalingas tik elektroninis paštas bei kreditinė mokėjimo kortelė (VISA/Mastercard). Jei neturite kreditinės mokėjimo kortelės ar elektroninio pašto, o gal tiesiog nerandate reikiamo maršruto, kreipkitės į konsultantus ir mes jums padėsime.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.