Kitos paslaugos
Autobusų bilietai

AUTOBUSŲ BILIETAI

Zigzag.lt galite įsigyti autobusų bilietus tarptautiniais maršrutais ir pervežimus iš/į oro uostus. UAB „Zigzag Travel“ atstovauja didžiausiems tarptautiniams autobusų maršrutų vežėjams: Lux Express, Simple Express, Ecolines, Eurolines, Toks, Kautra, Ollex, National Express ir kt.

Įsigijote lėktuvo bilietus skrydžiui iš Vilniaus, Kauno, Rygos ar Varšuvos? Jūsų patogumui - autobusai į Vilniaus, Kauno, Rygos ir Varšuvos oro uostus.

Galvojate, kaip nuvykti iš oro uosto į miesto centrą ar pasirinktą viešbutį? Siūlome organizuotus ir privačius pervežimus tarp oro uosto ir jūsų pasirinkto taško. Daugiau informacijos >


Kodėl verta rinktis autobusines keliones:
• Keliaudami autobusu turėsite geresnę galimybę pamatyti bei pažinti Europos miestus.
• Visada garantuotas išvykimas.
• Jokių persėdimų ir registracijų, kuriuose sugaištama daug brangaus laiko.
• Kiti Europos miestai, į kuriuos galite nuvykti autobusu, siūlo gausesnį ir pigesnį skrydžių pasirinkimą nei Lietuvoje. Todėl išnaudokite galimybę įsigyti pigesnius skrydžius, ir tuo pačiu pasigrožėti Europos vaizdais vykdami autobusu.
• Perkant autobusų bilietus taikomos nuolaidos jaunimui iki 26 metų, studentams, keleiviams su pažymėjimais ISIC, ITIC, Europos jaunimo kortele, vaikams iki 12 metų, asmenims virš 60 metų, invalidams bei didesnėms keliautojų grupėms.

Planuokite keliones jau dabar! Pirksite anksčiau – mokėsite mažiau.

Reikia informacijos apie autobusų bilietų kainas bei maršrutus? Zigzag.lt konsultantai pasirengę visuomet padėti.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.