Kitos paslaugos
Autobusų bilietai  »  Pervežimai užsienyje

Pervežimai užsienyje

„Zigzag Travel“ siūlo patogų pervežimą iš oro uostų į miesto centrą ar kitus miestus, kurortus ir atgal. Galima rinktis privatų pervežimą arba pervežimą shuttle autobusais.

Pervežimas shuttle autobusais – tiesioginis pervežimas iš/į oro uosto į pasirinktą miestą ar viešbutį. Autobusai stabteli šalia viešbučio. Kelionės trukmė priklauso nuo sustojimų skaičiaus.

Privatus pervežimas – patogus pervežimas tiesiogiai iš/į oro uosto į pasirinktą vietą. Automobiliai perveža 1-4 asmenis. Pasirinkus šį keliavimo būdą galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Automobilis važiuoja be sustojimų, o keliaujant daugiau nei 2 žmonėms šis variantas gali būti pigesnis nei pasirinkus pervežimą shuttle autobusu.

Galimi pervežimai tarp Kretos Chanijos oro uosto ir Chanijos, Retimno, Džordžopolio, tarp Koso oro uosto ir Koso, Kefalos, tarp Rodo oro uosto ir Rodo, Lindos, Lardos, tarp Alikantės oro uosto ir Alikantės, Benidormo, tarp Barselonos oro uosto ir Barselonos, Taragonos, tarp Madrido oro uosto ir Madrido, tarp Kaljario oro uosto ir Kaljario, Villasimus, tarp Trapanio oro uosto ir Trapanio, tarp Pafoso oro uosto ir Pafoso, tarp Maltos oro uosto ir viešbučių visoje Maltoje ir kt.

DĖL PERVEŽIMO PASLAUGŲ UŽSAKYMO TEIRAUKITĖS ČIA >
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.