LĖKTUVŲ BILIETAI

Trumpos kelionės lėktuvu ir traukiniu į Europos miestus

Jei norite vienos kelionės metu aplankyti du miestus, šokite į traukinį ir susipažinsite su dar vienu Europos perlu. Skrisdami į Milaną galite apsilankyti ir Nicoje, Veronoje, Venecijoje, keliaudami į Briuselį būtinai nuvykite į Briugę, viešėdami Romoje užsukite į Florenciją, Neapolį ar Pizą, pasiekę Eindhoveną būtinai nuvykite ir į Amsterdamą. Pasirinkite labiausiai patinkantį kelionės paketą. O gal sugalvosite ir naujų kombinacijų?

KELIONĖS TRAUKINIU IŠ PARYŽIAUS

Villandry pilis, Prancūzija
Villandry pilis, Prancūzija
Nukeliavę į meilės miestą - Paryžių, nepraleiskite progos nuvykti ir kitus Prancūzijos miestus, kuriuos patogu pasiekti traukiniu. Galite keliauti į LE MONT ST. MICHEL - vietovę, garsėjančią įspūdingu kraštovaizdžiu ir gotikos stiliaus benediktinų vienuolynu - tvirtove ant kalvos. O galbūt susigundysite aplankyti CHENONCEAU PILĮ, dar žinomą kaip "damų pilį ant vandens". Iš Paryžiaus galite keliauti ir į AMBOISE PILĮ, kurioje yra Švento Huberto koplyčia, kur palaidotas Leonardo da Vinci. Norintiems pamatyti įspūdingus Prancūzijos sodus, reiktų aplankyti VILLANDRY PILĮ, kuri yra netoli Tours miesto. Dar viena puiki vieta, kur galite pasigrožėti Prancūzijos sodais, pabūti istorinėje aplinkoje ir atitrūkti nuo civilizacijos yra CHATEAU de CHATILLON-EN-BAZOIS pilis.
 
 

KELIONĖS TRAUKINIU IŠ MILANO

Venecija, Italija
Venecija, Italija
Lankydamiesi mados ir stiliaus sostinėje - Milane, nepraleiskite progos nuvykti ir į kitus miestus, esančius netoli Milano. Įsigiję traukinio bilietus galite keliauti į įspūdingą ir romantišką miestą ant vandens - VENECIJĄ, pamatyti nuostabųjį meilės miestą - VERONĄ. O galbūt sumanysite aplankyti NICĄ, čia pamatysite daug gražios architektūros, puikių muziejų, tvirtovių griuvėsių, o parduotuvių kvartale net galima pasiklysti. Iš Milano taip pat galite leistis į nuostabią kelionę po CINQUE TERRE miestelius prie Ligūrijos jūros.
 
KELIONĖS TRAUKINIU IŠ MILANO

KELIONĖS TRAUKINIU IŠ ROMOS

Neapolis, Italija
Neapolis, Italija
Viešėdami Romoje traukiniu galite nuvykti ir į kitus Italijos miestus. Įsigykite traukinio bilietus ir užsukite į nuostabiąją FLORENCIJĄ, vadinamą Renesanso lopšiu. Keliaukite į VENECIJĄ paplaukioti gondolomis arba pašėlti spalvingame Venecijos karnavale. Aplankykite šalia Vezuvijaus ugnikalnio įsikūrusį NEAPOLĮ ir netoliese esantį Nacionalinį archeologijos muziejų, kuriame sukaupta itin didelė radinių iš Pompėjos, arba vykite pasižiūrėti į svyrantį bokštą PIZOJE ir pasidaryti nuostabių nuotraukų prisiminimams.
 

KELIONĖS TRAUKINIU IŠ LONDONO

Oksfordas
Oksfordas
Skrisdami į Londoną aplankykite OKSFORDO universiteto miestelį. Norėdami pailsėti vykite į kurortinį miestelį BATH, kuris garsus mineralinio vandens versmėmis. Jei svajojate laiką praleisti paplūdimyje, keliaukite į ST IVES miestelį, kurį supa smėlėtos pakrantės. Besidomintiems istorija ir kultūra siūlome aplankyti KARDIFĄ - Velso sostinę. Šiame mieste esantys Normanų fortas, Velso pulko muziejus ir atkasti romėnų griuvėsiai yra atviri lankytojams. Na o garsiųjų Beatles fanams tiesiog privalu apsilankyti LIVERPULYJE, kur jų laukia bitlų turas. Pasirinkite labiausiai patinkančią kryptį ir keliaukite tyrinėti Didžiosios Britanijos.
 
 

EINDHOVENAS - AMSTERDAMAS

Amsterdamas
Amsterdamas
Paprastas, atviras ir puikia architektūra atsiskleidžiantis Amsterdamas yra didžiausias Nyderlandų miestas. Pusračiu išsidėstęs senamiestis, besišakojantis nuo Centrinės stoties aplink keturis kanalus, garsėja savo muziejais, kavinėmis ir raudonųjų žibintų kvartalu.

EINDHOVENAS - AMSTERDAMAS
Kelionės trukmė: 1 val. 20 min.
Reisai: kas 20 min.
Kaina: II-a klase nuo 17,2 EUR, I-a klase nuo 29,2 EUR

KELIONĖS TRAUKINIU IŠ BRIUSELIO

Briugė
Briugė
Lankydamiesi Belgijos sostinėje Briuselyje, aplankykite ir kitus Belgijos miestus, juos galėsite patogiai pasiekti traukiniu. Iš Briuselio galite nuvykti į BRIUGĘ, vadinamą "Šiaurės Venecija", čia pamatysite neįtikėtinai daug kanalų ir puikiai išsaugotą viduramžių senamiestį. Tai vienas vaizdingiausių ir patraukliausių Europos miestų. Aplankykite GENTĄ - Flandrijos sostinę. Tai universiteto miestas, pilnas gyvenimo džiaugsmo ne vien dėl to, kad čia gyvena 43 000 studentų, energingai važinėjančių dviračiais miesto gatvėmis. Tai miestas, skersai išilgai išraižytas kanalų ir vandens kelių.
 

KELIONĖS TRAUKINIU IŠ BARSELONOS

Salvadoro Dali muziejus
Salvadoro Dali muziejus
Skrisdami į Barseloną nepraleiskite progos aplankyti FIGUERES miestelį, kuriame yra Salvadoro Dali muziejus - teatras, stebinantis tiek savo išore, tiek eksponatais. Iš čia galima pasiekti kalnus, istorinius miestelius ir kt. Iš Barselonos lengvai galite nuvykti ir į kitus miestus. Apsilankykite jaukiame ŽIRONOS senamiestyje, leiskitės į romėnų laikų Katalonijos sostinę TARAGONĄ ar netoliese įsikūrusį vieną didžiausių Europoje pramogų parką Port Aventura arba keliaukite į SARAGOSĄ - penktą pagal dydį Ispanijos miestą, esantį šalies rytinėje dalyje.
 

Daugiau informacijos ir bilietų teiraukitės zigzag.lt konsultantų.
NAUDINGA INFORMACIJA:
- Automobilių parkavimas prie Vilniaus ir Kauno oro uostų.
- Kaip nuvykti autobusu į Vilniaus ir Kauno oro uostą.
 
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pateiksime JUMS skirtą pasiūlymą :)
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.