LĖKTUVŲ BILIETAI

Specialūs aviakompanijos Finnair pasiūlymai!

Aviabilietus galite užsisakyti internetu arba jums padės mūsų konsultantai.
Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

2015/2016 m. vasaros ir žiemos sezono skrydžių kryptys iš Vilniaus oro uosto

Aviakompanijos "Finnair" tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto:
- į SUOMIJĄ: Helsinkis (iki 16.07.25: 1234567)

Kodėl verta skristi Finnair?

- Kompanijos skrydžių patirtis – 85 metai!
- Lėktuvų parkas nuolat atnaujinamas - visi skrydžiai vykdomi reaktyviniais Embraer 170/190 arba Airbus 319/320/321 tipo orlaiviais, o Helsinkio „Vantaa“ oro uostas – ne kartą pripažintas vienu patogiausiu Europoje.
- Serviso kokybę patvirtina 4* „Skytrax” apdovanojimas.
- Visi skrydžiai Šengeno zonoje vykdomi iš vieno T2 terminalo, tad persėdimui pakanka 35 minučių.
- Skrydžiams Europoje vaikiškos 33 % nuo tarifo nuolaidos galioja vaikams nuo 2 iki 15 metų! Taip pat turime jaunimui bei senjorams skirtus tarifus!

Primename, kad Finnair suteikia galimybę keleiviams pasirinkti norimas vietas lėktuve, tačiau tam būtina išankstinė rezervacija. Tarpkontinentiniuose skrydžiuose galima užsisakyti vietas EXIT eilėje už papildomą mokestį - 60 EUR. 
Vykstantiems per Helsinkį siūloma apsilankyti naujame Helsinkio oro uosto terminale įrengtame SPA komplekse.

Registruotis į skrydį galima ir centrinėje Stokholmo traukinių stotyje. Išvykstant iš Vilniaus, Amsterdamo, Briuselio, Prahos ir Paryžiaus oro uostų, registruotis skrydžiui galima trumpąja žinute (SMS).

Informuojame apie greitesnį ir patogesnį susisiekimą Indijos sostinėje Delyje. Iš tarptautinio Delio Indira Gandhi oro uosto į Delio centrą metro galima nuvykti vos per 20 min. Keliaujant automobiliu ta pati kelionė trunka nuo 45 iki 60 min., ir gerokai ilgiau piko valandomis. Bilieto kaina į vieną pusę - apie 80 Indijos rupijų (apie 1,75 JAV dolerių). Traukinys vyksta kas 20 min. nuo 6:00 iki 22:00 val.

Informacija apie bagažą

RANKINIS BAGAŽAS
Kiekvienas keleivis į lėktuvo saloną gali pasiimti 1 vnt. rankinio bagažo, ne daugiau kaip 56x45x25 cm, 8 kg.
Rankiniame bagaže galima turėti nešiojamus kompiuterius, filmavimo kameras, kitus elektronikos prietaisus bei brangius daiktus.
REGISTRUOTAS BAGAŽAS
Registruoto bagažo gabenimas į kainą įskaičiuotas. Kiekvienas keleivis gali pasiimti 1 vnt. registruoto bagažo, ne daugiau kaip 23 kg. Verslo klasės keleiviai gali nemokamai vežtis 2 vnt. po 23 kg. registruoto bagažo.


Puketas
Puketas
Finnair lėktuvas
Finnair lėktuvas
Kvala Lumpūras
Kvala Lumpūras
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.