LĖKTUVŲ BILIETAI

"Svajonių maršrutas su InterRail"!

Konkurso prizas - mėnesio trukmės InterRail Global Pass dviems
Konkurso prizas - mėnesio trukmės InterRail Global Pass dviems
Baigėsi visą mėnesį trukęs konkursas "Svajonių maršrutas su InterRail", sulaukęs daug jūsų dėmesio, pastangų, darbų, palaikymo, aistrų. Konkurse ryžosi dalyvauti 17 dalyvių, panorusių keliauti po Europą traukiniais. Tačiau prizas yra vienas. Ir kam jis atiteks, sprendėte tiek jūs, tiek tarptautinė komisija. Iš 5 finalistų, surinkusių daugiausiai jūsų balsų, "Zigzag Travel" ir "RailEurope" atstovai išrinko vieną konkurso nugalėtoją.

Tai yra Ieva Badaukytė ir jos "Svajonių maršrutas su InterRail"
 
Ieva su draugu keliaus traukiniais su 30 dienų galiojančiu InterRail Global Pass bilietu I-ąja klase po visą Europą!

Dėkojame visiems dalyviams už pastangas - jos neliks neįvertintos ;)
 
 
InterRail Pass - tai tarptautinis traukinio bilietas, su kuriuo galima keliauti po beveik visą Europą ar vieną pasirinktą Europos valstybę. Su šiuo bilietu keliauti yra pigiau nei perkant atskirus traukinio bilietus atskiriems maršrutams. Kelionės traukiniais po Europą su InterRail - puiki patirtis ir gausybė įspūdžių.

Konkurso sąlygos:

- konkurse gali dalyvauti tik Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 metų.
- konkursas vyksta nuo 2012 m. gegužės 28 d. iki 2012 m. birželio 29 d. (žr. detales žemiau).

Reikalavimai maršrutui:

- maršrutas turi atitikti InterRail taisykles. Jas suprasti padės mūsų patarimai.
- kuo originaliau pateiksi savo svajonių maršrutą, tuo daugiau šansų turėsi laimėti. Nevaržyk savęs: fotografuok, filmuok, piešk ir kitaip verskis per galvą.
- sudarytą svajonių maršrutą siųsk el.p. daiva@zigzag.lt su nuoroda "Svajonių maršrutas su InterRail" iki 2012 m. birželio 17 d. Vėliau atsiųsti maršrutai konkurse nedalyvaus.
- vienas asmuo gali pateikti tik vieną maršrutą.

Vertinimas:

- visi konkursui pateikti maršrutai skelbiami Facebook profilyje "Keliauju traukiniu" nuo 2012 m. birželio 19 d.
- nuo 2012 m. birželio 19 d. iki 2012 m. birželio 27 d. Facebook profilio "Keliauju traukiniu" draugai balsuoja už labiausiai patikusius maršrutus.
- penkis maršrutus, sulaukusius daugiausiai Facebook profilio "Keliauju traukiniu" draugų balsų, vertina "Zigzag Travel" ir "RailEurope" atstovai. Atsižvelgdami į maršruto pateikimo išradingumą, originalumą, atitikimą InterRail taisyklėms, "Zigzag Travel" ir "RailEurope" atstovai išrenka vieną konkurso nugalėtoją. Nugalėtojas paskelbiamas 2012 m. birželio 29 d.

Prizas:

- prizas - 30 dienų galiojantis InterRail Global Pass dviems asmenims keliaujant I-ąja klase. Už visas kitas kelionėje patirtas išlaidas, vietų rezervacijos mokesčius "Zigzag Travel" ir "RailEurope" neatsako.
- su nugalėtoju dėl prizo įteikimo bus susisiekta asmeniškai. Jei per 2 savaites nugalėtojas neatsiims prizo, jis atiteks antrąją vietą užėmusiam konkurso dalyviui.
- prizas į pinigus nekeičiamas.

Jei turite papildomų klausimų, visada galite pasitikslinti el.p. daiva@zigzag.lt.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.