LĖKTUVŲ BILIETAI

Jachtos Lietuvoje

Jachtos Lietuvoje
Jachtos Lietuvoje
Išbandykite puikų poilsį po burėmis. Nebūtina mokėti buriuoti, užteks tik noro - tai prieinama kiekvienam. Buriavimo mokymai, jachtos nuoma su įgula ir be įgulos, buriavimas įmonėms, galų gale - tikros varžybos! Visa tai galite patirti Klaipėdoje, Juodkrantėje, Nidoje, Mingėje.
 
Lietuvoje plaukioti siūlomos 2011 metais statytos jachtos “Jeanneau Sun Odyssey”. Tai itin patogios, erdvios ir lengvai valdomos jachtos. Vienoje jachtoje gali plaukti ir miegoti iki 8 žmonių grupė (su kapitonu).

Siūlomi maršrutai:

LIETUVOJE:
- 1 dienos - Klaipėda-Juodkrantė-Klaipėda. Pažintis su Kuršių mariomis ir Kuršių nerija. Visa diena plaukimo paliks neišdildomų įspūdžių.
- 2 dienųKlaipėda-Nida-Klaipėda. Pažintis su Kuršių mariomis ir Kuršių nerija. Šį maršrutą nuplaukti idealiausios dienos - šeštadienis ir sekmadienis.
- 3 dienų - Klaipėda-Nida-Mingė-Klaipėda. Puikus savaitgalis Kuršių marių apsuptyje.

UŽSIENYJE:
- 2-4 dienų - Gdanskas (Lenkija).
Į Lenkiją – atsigaivinti vietos alumi. Švartuosimės pirklių tradicijas turinčio Gdansko senamiestyje, kur netoliese - jaukūs barai, muziejai, Rotušė.
- 2-4 dienų - Gdynia (Lenkija). Gdynios kurortas laukia buriuotojų. Švartuosimės šalia Gdynios paplūdimio. Kurortinio miesto centras pasiekiamas per kelias minutes pėstute.
- 2-4 dienų - Liepoja (Latvija). Trumpa kelionė jūra pas kaimynus palei pakrantę suteiks naujų įspūdžių apie mūsų pajūrį
- 4 dienų - Ventspilis (Latvija). Pasisemti jėgų aplankant Liepają. Du Latvijos uostai per keturias dienas - intensyvus buriavimas, suteiksiantis šiek tiek adrenalino ir daug įspūdžių. Jėgų pasisemti galima ir taip.
- Savaitės - Ryga (Latvija). Į Latvijos sostinę – vandens keliu. Kelionė šalia pakrantės ir plaukimas Rygos įlankoje, pasivaikščiojimas viename gražiausių kaimyninių šalių miestų senamiesčių - tai atostogos, kurios įsimins visam gyvenimui.
- Savaitės - Stokholmas (Švedija). Buriavimas įstabaus grožio archpelage. Švedijos sostinės Stokholmo archipelage - tūkstančiai salų ir salelių, akmens luitų, vadinamų šcherais. Su burėmis manevruojant tarp jų lėtai, bet nuolat keičiasi vaizdai, gražesnis vienas už kitą. Ir jokios jūrligės!
- Savaitės - Gotlando sala (Švedija). Švedijos perlas Baltijos viduryje. Gotlando sala švedams - lyg mums Palanga ar Nida. Pasiekiama greitai, sala ir jos uosteliai, o ypač - sostinė Visbis, sužavės santūriu skandinavišku grožiu, atpalaiduos ramybe ir suteiks jėgų bei įspūdžių.
- Savaitės - Borholmo sala (Danija). Vynuogynas Baltijos jūroje. Ar žinojote, kad Danijai priklausančioje saloje bemaž vidury Baltijos jūroje auginamos vynuogės ir spaudžiamas vietos vynas? O ši sala, kaip sako mokslininkai, prieš milijonus metų buvo akmens luitas kažkur ties dabartinės Italijos teritorija. Tad vynuogės čia - kaip ir suprantamas dalykas. Be abejo, sala garsėja ir rūkytomis žuvimis, stiklo gaminiais, gražiais uosteliais - kelionė į ją yra viena įspūdingiausių Baltijos regione.

Jeanneau Sun Oddysey 36i

Čia idealiai gali plaukti ir miegoti 7 žmonės (be kapitono). Yra visi patogumai: patalynė, virtuvė ir jos įrankiai, tualetas ir dušas, muzikinis centras.
Miegamosios vietos -7, kajutės -3, grimzlė -1,47 m, ilgis -10,94 m.

Jachta Jeanneau Sun Oddysey 36i
Jachta Jeanneau Sun Oddysey 36i
Plaukimas jachta Jeanneau Sun Oddysey 36i
Plaukimas jachta Jeanneau Sun Oddysey 36i
Jachtos Jeanneau Sun Oddysey 36i interjeras
Jachtos Jeanneau Sun Oddysey 36i interjeras

Jeanneau Sun Oddysey 409

Idealus laivas – 7 žmonių kompanijai (be kapitono). Jachtos labai erdvios. Visi patogumai: patalynė, virtuvė ir jos įrankiai, tualetas ir dušas, muzikinis centras.
Miegamosios vietos – 7, kajutės – 3, grimzlė 2,10 m, ilgis -12,34 m.

Plaukimas jachta Jeanneau Sun Oddysey 409
Plaukimas jachta Jeanneau Sun Oddysey 409
Jachta Jeanneau Sun Oddysey 409
Jachta Jeanneau Sun Oddysey 409
Jachtos Jeanneau Sun Oddysey 409 interjeras
Jachtos Jeanneau Sun Oddysey 409 interjeras

Daugiau informacijos teiraukitės zigzag.lt konsultantų.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.