KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  4* atostogos Bulgarijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA!

4* atostogos Bulgarijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA!

Organizatorius: Teztrour

Transportas:

Rekomendacijos: Romantika Nuotykiai Poilsis su šeima Pasaulio pažinimas SPA

4* atostogos Bulgarijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA!


Keliauk į Bulgarija ir mėgaukis puikiu poilsiu jaukiame 4* DIAMOND HOTEL SUNNY BEACH viešbutyje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA vos nuo 364 EUR!
 
Apie viešbutį:
 
Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Sunny Beach centre, vos už 250 metrų nuo jūros, esantis „Diamond Hotel“ puikiai tinka šeimoms ir jaunimui, nes yra arti pramogų vietų.
Įstaigoje yra erdvi registratūra, vestibiulio baras ir savitarnos restoranas su atvira terasa. Jame kartais maistas ruošiamas svečių akivaizdoje ir rengiamos teminės vakarienės.
Dideliame lauko baseine yra vaikų zona, taip pat yra gražus baras prie baseino. Gultai ir skėčiai prie baseino yra nemokami.
Paplūdimyje užsiimkite įvairiu sportu: plaukiokite burlente, banano formos valtimi, vandens parašiutu, buriuokite ir užsiimkite kita veikla.
Pailsėkite „Diamond Hotel“ SPA centre, kur siūlomos įvairios sveikatingumo ir poilsio programos (mokama vietoje), pavyzdžiui, talasoterapija, purvo procedūros, fizioterapija ir anticeliulitinė terapija.
Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Saulėtas Krantas.
 

Kelionės kaina: nuo 364 EUR/asm.
Kelionės data: (išvykimas): 2017  - 05 - 19,22,26
Kelionės trukmė: 7 naktys
Maitinimas: VISKAS ĮSKAIČIUOTA 
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.