KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  5* poilsis Turkijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA!

5* poilsis Turkijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA!

Organizatorius: Teztour

Transportas:

Rekomendacijos: Trumpos kelionės Romantika Poilsis su šeima

5* poilsis Turkijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA!


Skirskite į Turkiją trumpoms pavasario atostogoms ir ilsėkitės puikiame 5* viešbutyje ant jūros kranto su VISKAS ĮSKAIČIUOTA kelionės paketu vos nuo 308 EUR!
 
Apie viešbutį:
 
Šiame palei Viduržemio jūrą įsikūrusiame viešbutyje su privataus paplūdimio zona svečiams siūloma naudotis lauko baseinu su vandens čiuožyklomis, turkiška pirtimi ir sauna. Komplekse yra parduotuvių, treniruoklių salė ir masažo kabinetas.

„Kemal Bay Hotel“ numeriuose su balkonais yra oro kondicionieriai, televizoriai ir mini barai. Vonios kambariuose įrengti tualetai ir dušai arba vonios. Numeriuose taip pat rasite poilsio zonas ir seifus.

Viešbučio restorane su vidaus ir lauko valgomojo zonomis pietums bei vakarienei tiekiami įvairūs patiekalai. Rytais svečiai kviečiami mėgautis savitarnos pusryčiais. Bare siūlomi alkoholiniai ir gaivieji gėrimai.

Antalijos oro uostas yra už 120 km nuo „Kemal Bay Hotel“. Iš anksto užsisakiusiems svečiams už papildomą mokestį teikiamos pervežimo paslaugos. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje viešbučio aikštelėje.
 
Tik kovo 27 – 31 d. paskutinė galimybė įsigyti vasaros atostogas išankstinių pirkimų sąlygomis ir ypatingomis kainomis!
 
Kelionės kaina: nuo 308 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-04-22
Kelionės trukmė: 4 naktys
Maitinimas: VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.