KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  DEGA! Puikus slidinėjimo pasiūlymas Italijoje!

DEGA! Puikus slidinėjimo pasiūlymas Italijoje!

Organizatorius: Novaturas

Transportas:

Rekomendacijos: Nuotykiai Slidinėjimas

Degantis slidinėjimas Italijos Alpėse!

 
PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMAS vos nuo 329 EUR/asm. su skrydžiais, pervežimais, bagažu 20 kg ir apgyvendinimu 2* viešbutyje!!!
 
Nieko nelaukę lekiame papramogauti į Livigno slidininkų itin pamėgtą, pasakišką šiaurės Alpių miestelį, Lombardijos provincijoje. Tai vienas pigiausių Alpių kurortų, kuriame veikia „tax free“ (be PVM mokesčių) zona, todėl čia galima įsigyti prekių už mažesnę kainą: degalų (jie beveik 50% pigesni nei likusioje Italijoje), gėrimų, kvepalų, drabužių ar elektronikos prietaisų. Livigno taip pat gali didžiuotis geromis slidinėjimo trasomis bei moderniais pakeltuvais, kurių iš viso yra 31. Sezono metu, 7 dienų slidinėjimo pasai (angl. skipass) čia vidutiniškai kainuoja nuo 200 iki 231 euro suaugusiajam. Tad pats slidinėjimas Livigno taip pat dažnai yra pigesnis nei, pavyzdžiui, Austrijos ar Šveicarijos kurortuose, tačiau nemažiau kokybiškas.
 
Kelionės data: 2017-02-18
Kelionės trukmė: 7 naktys
kelionės kaina: nuo 329 EUR/asm.
Maiitinimas: nėra
 
P.s. Skiing/snowboard equipment 30 EUR asmeniui į vieną pusę

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.