KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  DEGA! Skirsk slidinėti į Austriją jau šį šeštadienį! (01.28)

DEGA! Skirsk slidinėti į Austriją jau šį šeštadienį! (01.28)

Organizatorius: Tez Tour

Transportas:

Rekomendacijos: Nuotykiai Poilsis su šeima Slidinėjimas

Slidinėji kelionė į Austriją, Cel Am Zė žiemos kurortą, vos nuo 350 EUR/asm.

 
Puikus slidinėjimo pasiūlymas vos nuo 350 EUR/asm. (skrydis, 7 naktys 3* viešbutyke su pusryčiais, nemokamas inventoriaus gabenimas), Gražus senovinis miestas Cel-am-Zė, kuris įsikūręs vaizdingoje tarpukalnės įduboje, didingo Alpių ežero Zell krante, už 80 km nuo Zalcburgo. Pagal populiarumą ir aktyvaus poilsio galimybes jam nėra lygių visoje Austrijoje. Cel-am-Zė garsėja savo išpuoselėtomis kalnų slidinėjimo trasomis, kurių bendras ilgis siekia 77 km. Be to, dauguma jų nutiestos taip, kad slidinėjantieji netrukdytų vieni kitiems. Kalnų šlaitai skirti daugiausia vidutinio pasiruošimo slidininkams (27 km ,,mėlynų“ trasų), tačiau čia sau tinkamas trasas ras tiek naujokai, tiek profesionalai. Greitojo čiuožimo mėgėjams paruoštos geros 40 km ilgio trasos.
 
Viešbutis AUSTRIA PENSION (KAPRUN)

Nedidelis kuklus, bet patogus pensionas įsikūręs 700 m iki Kapruno kurorto centro. Tolėliau (apie 1 km) iki slidinėjimo keltuvo, tačiau tik 50 m iki ski bus stotelės. Viešbutis įsikūręs apie 700 m iki Kapruno miesto centro, apie 1 km iki Schaufelberg slidinėjimo keltuvo, apie 50 m iki autobusų stotelės. Apie 215 km iki Miuncheno oro uosto, apie 99 km iki Zalcburgo oro uosto.

Kelionės kaina: nuo 350 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-01-28
Kelionės trukmė: 7 naktys
Maitinimas: pusryčiai

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.