KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  DEGANTIS PASIŪLYMAS! Savaitės atostogos Kipre su pusryčiais!

DEGANTIS PASIŪLYMAS! Savaitės atostogos Kipre su pusryčiais!

Transportas:

Rekomendacijos: Romantika Nuotykiai Poilsis su šeima Istoriniai miestai

DEGANTIS PASIŪLYMAS! Savaitės atostogos Kipre su pusryčiais!


Degantis pasiūlymas=puiki kaina! Nepraleisk prosgos pasimėgauti poilsiu Kretoje su skrydžiais, viešbučiu ir pusryčiais, bei karšta saule vos nuo 308 EUR/asm.
 
Kipras – Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to Kipras dar vadinamas Afroditės sala, į kurią visus metus plūsta keliautojai, trokštantys atgaivinti jausmus ar pagydyti sužeistą širdį. Puikūs smėlio paplūdimiai, skalaujami skaidrių Viduržemio jūros vandenų, laikomi vienais švariausių pasaulyje. Saloje poilsiauti galima bet kuriuo metų laiku – 340 dienų per metus čia šviečia saulė. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį, kad įprastai nuo lapkričio 1 d. ramesniuose ir mažesniuose salos kurortuose uždaroma beveik 80% viešbučių, kavinių ir pasilinksminimo vietų, neveikia vandens sporto centrai, todėl nėra galimybių panardyti ar paplaukioti laivais… Dideliuose kurortuose – Larnakoje, Paphos – ne sezono metu uždaroma apie 20% viešbučių, tad dauguma jų veikia ir pramogų tikrai galima rasti. Na o sezono metu veiklos netrūksta.

Kipras – puiki vieta poilsiui su vaikais. Šalyje nemažai vandens pramogų centrų visai šeimai, o dauguma viešbučių siūlo paslaugas, pritaikytas būtent mažiesiems keliautojams – mini klubai, baseinai, žaidimo aikštelės bei pramoginės programos, pritaikytos vaikams.


Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Kipre, vos už kelių žingsnių nuo Makenzy smėlio paplūdimio įsikūrusiame apartamentų viešbutyje „Costantiana Beach Hotel Apartments“ veikia užkandžių baras su vaizdu į Viduržemio jūrą. Svečiams siūloma naudotis visame pastate veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu bei apsistoti numeriuose su galimybe ruošti valgį, iš kurių atsiveria jūros arba apylinkių vaizdai.
Visose „Costantiana“ studijose ir apartamentuose yra svetainės erdvės, virtuvėlės su šaldytuvais ir viryklėmis, oro kondicionieriai, televizoriai bei vonios kambariai su dušais. Kai kuriuose numeriuose įrengti balkonai.

Pradėkite dieną valgomajame patiekiamais lengvaisiais pusryčiais. Šiuolaikiškai apipavidalintame užkandžių bare siūloma pasimėgauti gėrimais ir lengvais valgiais. Netoliese rasite keletą restoranų ir parduotuvių.

Larnakos centras yra už 4,5 km, Larnakos tarptautinis oro uostas - už 4 km, o šurmuliuojantis Aja Napos kurortas - už 55 km nuo „Costantiana Beach Hotel Apartments“. Viešbutyje teikiamos automobilių nuomos paslaugos. Automobilius galėsite pasistatyti netoliese esančioje nemokamoje viešoje aikštelėje.
 
Kelionės data: 2017-03-24
kelionės trukmė: 7 naktys
Kelionės kaina: nuo 308 EUR/asm.
Maitinimas: pusryčiai
 
 
 
 
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.