KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Ilsėkis vasara alsuojančiame Kipre! (Su pusryčiais) vos nuo 280 €

Ilsėkis vasara alsuojančiame Kipre! (Su pusryčiais) vos nuo 280 €

Organizatorius: Ilsėkis vasara alsuojančiame Kipre! (Su pusryčiais) vos nuo 280 €

Transportas:

Rekomendacijos: Romantika Poilsis su šeima SPA

Ilsėkis vasara alsuojančiame Kipre! (Su pusryčiais) vos nuo 280 €


Ilsėkis vasara alsuojančiame Kipre, Larnakos regione! 7 naktys jaukiame CROWN RESORTS HENIPA viešbutyje su įskaičiuotais pusryčiais!
 
Apie viešbutį:
 
Už 150 metrų nuo artimiausio paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „Crown Resorts Henipa“ įrengtas baseinas, restoranas, numeriai su balkonais ir oro kondicionieriais bei teniso kortas. Larnakos miesto centras ir Larnakos uostas yra už 6 km. Visuose „Henipa“ numeriuose ir bungaluose rasite mini barus, palydovinius kanalus rodančius televizorius bei vonios kambarius su plaukų džiovintuvais, o kai kuriuose – plokščiaekranius televizorius. Pro dalies numerių langus matosi baseinas. Svečiai gali atsipalaiduoti atviroje terasoje prie baseino, kurioje pastatyti deginimosi gultai. Jauniesiems svečiams įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir vaikų baseinas. Belaidžiu internetu galėsite naudotis už papildomą mokestį. Per kelias minutes automobiliu nuvyksite iki keleto restoranų, kavinių-barų ir parduotuvių. Viešbutis įsikūręs už 6,1 km nuo Šv. Lazaro bažnyčios ir už 3,8 km nuo Theofilos Georgiadis parko. Larnakos tarptautinis oro uostas yra už 9 km. Automobilius nemokamai pasistatysite nuosavoje aikštelėje.
 
Kelionės data: 2017-06-22
Kelionės trukmė: 7 naktys
Kelionės kaina: Nuo 280 EUR/asm.
Maitinimas: pusryčiai
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.