KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Joninės kruize į Stokholmą

Joninės kruize į Stokholmą

Organizatorius: Novaturas

Transportas:

Rekomendacijos: Trumpos kelionės Savaitgalis Šventės Pasaulio pažinimas Istoriniai miestai Didieji miestai

AKCIJA! JONINĖS! Kruizas į Šiaurės Veneciją - Stokholmą nuo 100 EUR!


Kelionės data: 2016.06.23-06.25

Kaina: nuo 100 EUR/asm. (149 EUR/asm.)

Išvykimas: Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos.
(¹) – yra papildomų sąlygų.

Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė autobusu, Dvi nakvynės laive Ryga – Stokholmas – Ryga, vieta keturvietėje kajutėje be lango, maitinimas – 2 pusryčiai, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykstate į Rygą. Ekskursija po senamiestį: istorinė Katedros aikštė su 800 metų senumo Katedra. Šv. Petro bažnyčia, kuri viduramžiais buvo aukščiausias medinis pastatas Europoje (123,25 m) ir tik 1973 m. restauracijos metu medinės sijos buvo pakeistos metalinėmis. Bažnyčios varpinę vainikuoja budrumo ir apsaugos nuo blogųjų dvasių simbolis – gaidys. Apžiūrite Latvijos nepriklausomybės simbolį – Laisvės paminklą. Žinomo Latvijos architekto Karlis Zale sukurta Laisvės statula laiko tris žvaigždes, simbolizuojančias istorinius Latvijos regionus: Kuržemę, Vidžemę ir Latgalę. Esant galimybei, ekskursiją baigiate Rygos balzamo *degustacija. Pavakary laivu išplaukiate į Stokholmą. Laive veikia barai, restoranai, parduotuvės. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena
Pusryčiai. Ryte atplaukiate į Švedijos sostinę. Artėdami prie Stokholmo grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Ekskursija po Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija“. Aplankote *Rotušę, kurioje vyksta iškilmės po Nobelio premijų įteikimo; Riterių bažnyčią, kurioje laidojami Švedijos karaliai; Karalių rūmus ir prie jų prisišliejusią *Katedrą, kurioje vyksta karališkosios šeimos jungtuvės; Parlamentą, kuris užima visą Šv. Dvasios salelės plotą. Vykstate į prieplauką. Vakare laivu išplaukiate į Rygą. Vakarą praleidžiate pramogaudami laive. Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena
Pusryčiai. Ryte atplaukiate į Rygą. Išvykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote „Baltijos Versaliu“ vadinamą *Rundalės dvaro ansamblį, dėl savo didingumo ir puošnumo neretai vadinamą Rundalės pilimi. Barokinius rūmus suprojektavo tas pats italų kilmės architektas B. Rastrelli, kurio kūriniu – Ermitažo rūmais Sankt Peterburge – didžiuojasi Rusija. Pilyje 138 kambariai: puošnios Baltoji ir Auksinė salės, valgomasis, hercogo E. J. Birono apartamentai, hercogienės miegamasis, modernus tų laikų hercogienės tualetas, virtuvė su atvirais židiniais, didžiuliais žalvariniais puodais, iešmais, ant kurių kepdavo veršiukus. Pilį supa įspūdingas prancūziško stiliaus *parkas. Po pietų išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Latviją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.
 
Akcijos sąlygos:
● Akcija galioja: 2016.06.15 - 2016.06.22.
● Akcija galioja pasiūlyme nurodytai kelionei.
● Pasiūlymų skaičius ribotas.
● Už papildomas paslaugas (mokamos ekskursijos, papildoma vieta autobuse, mokami objektai ir t.t.) moka visi keliautojai.
● Papildomos nuolaidos nesumuojamos.
● Priklausomai nuo akcijos dalyvių susidomėjimo, pasiūlymo galiojimo laikas atitinkamai gali būti trumpesnis nei nurodyta akcijos sąlygose.
Pasiūlymas pateiktas 2016.06.15.

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.