KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Kelionė į Juodkalniją (iš Varšuvos)

Kelionė į Juodkalniją (iš Varšuvos)

Organizatorius: ITAKA

Transportas:

8 D. POILSINĖ KELIONĖ Į JUODKALNIJĄ NUO 338 EUR (IŠ VARŠUVOS)


Unikali Juodkalnijos gamta: skaidri jūra, didingi kalnai, nesibaigiantys paplūdimiai ir gilią senovę menantys miestai nepalieka nė vieno abejingo. Visi apsilankę Juodkalnijoje sutartinai teigia, kad tai rojaus kampelis žemėje. Įspūdingą atmosferą sukuria tai, kad ši šalis įsispraudusi tarp jūros ir kalnų. Pažvelgus į vieną pusę atsiveria didingų kalnų vaizdai, pasisukus į kitą – mėlynuoja Adrijos jūra. Todėl nieko nuostabaus, kad dėl unikalios gamtos visa šalies teritorija saugoma UNESCO. Adrijos jūra itin švari, todėl jos vanduo skaisčiai žydros spalvos, o visą augmeniją, koralus, įvairiaspalves žuvytes galima matyti nusigavus net iki 50 m. gylio. Be to, maudytis Adrijos jūroje labai sveika, nes druskingas vanduo gydo žaizdeles, minkština ir lygina odą.
 
Kelionės data: 2016.06.30-07.07 (7 nakvynės)

Kaina: nuo 338 EUR/asm. dviviečiame kambaryje.

Išvykimas: iš Varšuvos

Į kelionės kainą įskaičiuota: tiesioginis skrydis į abi puses, rankinio ir registruoto bagažo gabenimas, pervežimai, apgyvendinimas nurodytame viešbutyje su nurodytu maitinimu, kelionės vadovo paslaugos.
Viešbutis: VILLA PRIMAFILA 3* (Juodkalnijos Rivjera, Ulcinj)

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė.

Plačiau apie viešbutį skaitykite čia >

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.