KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Kelionė į Kiprą (skrydis+viešbutis)

Kelionė į Kiprą (skrydis+viešbutis)

Organizatorius: Skrydis+viešbutis

Transportas:

Savaitės kelionė į Kipro salą tik nuo 296 EUR!


Larnaka – tylus, ramus kurortas su gražiais smėlio paplūdimiais, kurį dažnai renkasi su vaikais atostogaujančios šeimos. Tai nedidelis miestas, tačiau pelnytai mėgiamas tarp viso pasaulio turistų. Larnaka – trečias pagal dydį Kipro miestas, kuriame gyvena apie 80 000 žmonių.
Larnakos vizitinė kortelė – pakrantės promenada Finikules. Joje tarp amžinai žaliuojančių palmių gausu restoranų, kavinių ir užeigų, pro kurių langus galima pasigrožėti nuostabiu įlankos vaizdu arba vos už kelių žingsnių esančia pagrindine prekybos gatve Zenon Kitieos. Visai netoli yra garsi islamo šventovė – Hala Sulton Tekke mečetė, o miesto pakraštyje iki mūsų dienų išlikęs XVII a. akvedukas Kamares.
Rytinė miesto dalis garsėja savo turistiniu centru su prašmatniais viešbučiais ir nuostabiais smėlio paplūdimiais.
Miestą supa mažesni kaimeliai, garsėjantys sidabro dirbiniais, ažūriniais nėriniais ir vienu iš seniausių Kipro vienuolynų su bizantiška mozaika iš VI a. O vos už 10 min. kelio automobiliu galite aplankyti sūrųjį ežerą, kur žiemą apsistoja rožiniai flamingai.

Kelionės data: 2016.12.05-12.12 (7 nakvynės)

Kaina: nuo 296 EUR/asm. dviviečiame kambaryje.

Skrydis: Vilnius - Larnaka - Vilnius

Apgyvendinimas: Princess Beach (Cyprus (All)) 4* (su pusryčiais ir vakariene)

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis į abi puses, rankinio bagažo gabenimas, apgyvendinimas nurodytame viešbutyje su pusryčiais. ir vakariene 
 
PUIKUS VIEŠBUTIS! Daugiau informacijos apie viešbutį, ČIA >

Pasiūlymas pateiktas 2016.10.05.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.