KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Kelionė į Madridą (skrydis+viešbutis)

Kelionė į Madridą (skrydis+viešbutis)

Organizatorius: Skrydis+viešbutis

Transportas:

Madridas
Madridas

Madridas – tai plakanti Ispanijos širdis, į kurią kasmet suplūsta milijonai turistų. Sostinė garsi ne tik savo unikalia architektūra, bet ir kasmet vykstančiais renginiais, festivaliais ir koncertais. Ne veltui Madridas vadinamas labai gyvybingu ir spalvotu miestu. Čia gausu kavinių, parduotuvių, teatrų ir barų. Kiekvienas atvykęs į šį miestą suras savo širdžiai mielą ir jaukų kampelį.

Kelionės data: 2017.03.03-03.05 (2 nakvynės)

Kaina: nuo 163 EUR/asm. dviviečiame kambaryje.

Skrydis: Vilnius - Maridas - Vilnius
 
Apgyvendinimas: Gran Atlanta (Madrid) 4* (su pusryčiais)

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis į abi puses, rankinio bagažo gabenimas, apgyvendinimas nurodytame viešbutyje su pusryčiais.
 
Apie viešbutį:
Įsikūrusiame už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo futbolo komandos „Real Madrid“ stadiono „Bernabeu“ viešbutyje „Gran Atlanta“ siūlomi praktiškai įrengti kambariai su palydovinius kanalus transliuojančiais televizoriais. Už 500 metrų yra stotis Nuevos Ministerios, iš kurios traukiniai kursuoja į Madrido oro uostą. Visame viešbutyje veikia nemokamas greitas belaidis internetas, o mobiliojo 3G ryšio aprėptis čia yra 100 proc. Visuose kukliai apipavidalintuose „Gran Atlanta“ numeriuose yra rašomieji stalai. Juose yra seifai, mini barai, kelnių presai, o vonios kambariuose - plaukų džiovintuvai. Viešbutyje yra baras, kuriame kasryt patiekiami savitarnos pusryčiai. Vos už 10 minučių pėstute esančiuose prekybos centruose „Moda“ ir „Orense“ taip pat yra įvairiausių restoranų. „Gran Atlanta“ yra vos už 450 metrų nuo Alvarado metro stoties, iš kurios galima tiesiogiai nuvykti į istorinį Madrido centrą. Madrido Complutense ir San Pablo universitetai yra už 2,5 km.
 
Pagrindiniai:
- Oro kondicionierius;
- Šildymas;
- Seifas;
- Liftas;
- Numeriai ir paslaugos svečiams su negalia;
- Numeriai nerūkantiems;
- Baras;
- Internetas;
- Automobilį galima laikyti privačioje aikštelėje viešbučio teritorijoje (rezervuoti nebūtina). Paslauga kainuoja 15,40 EUR už dieną.
 
Pasiūlymas pateiktas 2016.09.28.

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.