KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Kelionė į Portugaliją (iš Varšuvos)

Kelionė į Portugaliją (iš Varšuvos)

Organizatorius: ITAKA

Transportas:


Kelionės data: 2016.06.21-06.29

Kaina: nuo 340 EUR/asm. dviviečiame kambaryje.

Išvykimas: iš Varšuvos

Į kelionės kainą įskaičiuota: tiesioginis skrydis į abi puses, rankinio ir registruoto bagažo gabenimas, pervežimai, apgyvendinimas nurodytame viešbutyje su nurodytu maitinimu, kelionės vadovo paslaugos.

Viešbutis: HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 3* (Madeira, Garajau)

Maitinimas: su pusryčiais.

Plačiau apie viešbutį skaitykite čia >
 
Pasiūlymas pateiktas 2016.06.16.
Portugalija yra Pirėnų pusiasalio vakarinėje dalyje. Jos pakrantėje esantis Rokos ragas — tolimiausias Europos taškas vakaruose. Iš vakarų ir pietų jos krantus skalauja Atlanto vandenynas, o šiaurėje ir rytuose turi sieną su Ispanija. Į Portugalijos sudėtį įeina Atlanto vandenyno Azorų ir Madeiros salos (3400 km2). Turistiniu atžvilgiu tai viena iš įdomiausių Senojo pasaulio šalių.
 
Madeiros saloje ištisus metus vyrauja švelnus klimatas, žydi tropikų gėlės ir noksta egzotiški vaisiai. Čia susitinka kalnai ir vandenynas. Regiono tautiniams kostiumams būdingi siuvinėti dirbiniai, balti batai. Būnant Madeiroje nevertėtų praleisti progos paragauti saldžios bulvės, vyne ir česnake keptos mėsos ir sūrio pudingo.

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.