KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Kelionė į Siciliją

Kelionė į Siciliją

Organizatorius: Novaturas

Transportas:

SUPER PASIŪLYMAS Į SICILIJĄ NUO 419 EUR!


Italija žemėlapyje panaši į aulinį batą, kuris savo smailia nosimi spiria į akmenį. Tas akmuo – tikras aukso grynuolis. Tai nuostabioji Sicilija, didžiausia Viduržemio jūros sala. Salą nuo žemyninės Italijos skiria Mesinos sąsiauris, pakrantes skalauja Jonijos, Tirėnų ir Viduržemio jūros. Beveik visą regiono teritoriją užima kalvos ir kalnai (Apeninai), o rytuose verdanti Etna (3329 m) yra aukščiausia salos vieta. Sostinėje Palerme – daugiau nei 700 tūkst. gyventojų.
Naudinga informacija keliaujantiems į Siciliją >

Kelionės data: 2016.09.09-09.16 (7 nakvynės)

Kaina: nuo 419 EUR/asm. dviviečiame kambaryje.

Išvykimas: iš Vilniaus.

Į kelionės kainą įskaičiuota: tiesioginis skrydis į abi puses, rankinio ir registruoto bagažo gabenimas, pervežimai, apgyvendinimas nurodytame viešbutyje su nurodytu maitinimu, kelionės vadovo paslaugos.

Viešbutis: VILLAGGIO ALKANTARA 3* (Džiardinis Naksas)
 
Vieta. Džiardinis Naksas. Atstumas iki žvyro paplūdimio yra apie 800 m. Atstumas iki kurorto centro yra apie 3,5 km. Atstumas iki autobuso stotelės yra apie 1 km. Atstumas iki oro uosto yra apie 65 km (Katanijos). Viešbutis yra ramioje kurorto dalyje.

Viešbutis. Kompleksą sudaro pagrindinis pastatas ir vasarnamiai. Kambarių skaičius – 75. Restoranas. Baras prie baseino. Kai kurios paslaugos viešbutyje teikiamos už papildomą mokestį. Baseinas lauke. Gultai prie baseino. Gultai paplūdimyje (mokama). Skėčiai nuo saulės prie baseino. Skėčiai nuo saulės paplūdimyje (mokama). Viešbučio kategorija šalyje – 3*.

Aktyvus poilsis. Lauko teniso aikštelė.

Vaikams. Baseinas vaikams. Žaidimų aikštelė. Lovelės kūdikiams.

Maitinimas. Galimi maitinimo tipai: Be maitinimo.

Pasiūlymas pateiktas 2016.08.17.

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.