KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Nepakartojamos 5* atostogos TURKIJOJE nuo 779 EUR!

Nepakartojamos 5* atostogos TURKIJOJE nuo 779 EUR!

Transportas:

Rekomendacijos: Poilsis su šeima

Nepakartojamos 5* atostogos TURKIJOJE nuo 779 EUR!


WOW! Mėgaukis nepakartojamomis atostogomis Turkijoje! Pasaulinio lygio aptarnavimas 5* Amara Dolce Vita viešbutyje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA nuo 779 EUR!
 
Apie viešbutį:
 
Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Apdovanojimais įvertintas paplūdimio atostogų viešbutis „Amara Dolce Vita“ įsikūręs pušyne, kurio fone boluoja Tauro kalnai. Svečiams čia siūloma lankytis didžiuliame sveikatingumo centre, paplaukioti laisvalaikio ir sportiniame baseinuose bei naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir lankytis privačiame paplūdimyje.

Erdviuose bei stilingai apipavidalintuose „Amara Dolce Vita“ numeriuose rasite baldais ir gultais apstatytus balkonus, palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius ir prabangias vonias.

„Amara Dolce Vita“ priklauso 630 metrų ilgio paplūdimys, kuriame sustatytos pavėsinės. Viešbučio teritorijoje taip pat yra 6 gėlo ir 1 jūros vandens baseinai, vandens pramogų parkas ir tik vasarą veikiantys Mini klubas bei vandens čiuožykla. Viešnagės metu galėsite pažaisti tenisą ir paplūdimio tinklinį, pasimokyti įvairių kovos menų, dalyvauti įvairiuose vandenyje rengiamuose žaidimuose bei kitokiuose užsiėmimuose. Puikiai įrengtame SPA centre atliekamos jauninančios kūno procedūros. Svečiai taip pat kviečiami atsipalaiduoti saunoje bei sūkurinėje vonioje.

Informacija apie maitinimą: Daugybėje viešbučio restoranų ir barų patiekiami išskirtiniai valgiai, lengvi užkandžiai ir gaivinantys gėrimai. Bare prie baseino galėsite užsisakyti ledų.

Už 20 minučių kelio pėstute nuo „Amara Dolce Vita“ yra Tekirovos centras, o už 18 km - Kemero centras.
 
Skrydis: Vilnius-Antalija-Vilnius
 
Kelionės kaina: nuo 779 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-05-19, 2017-05-20, 2017-05-21, 2017-05-22
Kelionės trukmė: 7 naktys
Maitinimas: viskas įskaičiuota +
 
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.