KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Nuostabios vasaros atostogos GRAIKIJOJE nuo 249 EUR!

Nuostabios vasaros atostogos GRAIKIJOJE nuo 249 EUR!

Transportas:

Rekomendacijos: Poilsis su šeima

Nuostabios vasaros atostogos GRAIKIJOJE nuo 249 EUR!


Laukia nuostabūs paplūdimiai, švelnus klimatas, neskubus gyvenimo tempas. Rugpjūčio mėnesį praleisk 7 naktis 2* Barbayiannis Studios viešbutyje visai netoli jūros! Puikios atostogos vos nuo 249 EUR!
 
Apie viešbutį:
Ši apgyvendinimo įstaiga yra 10 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Moraitika gyvenvietės centre, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio įsikūrusiame studijų komplekse „Barbayiannis Studios“ yra restoranas, įrengti numeriai, pro kurių langus matyti gėlėmis žydintis ir kitais augalais žaliuojantis vešlus sodas, bei veikia nemokamas belaidis internetas.

„Barbayiannis“ numeriuose rasite baldais apstatytus balkonus arba terasas, mini šaldytuvus ir vonios kambarius su voniomis arba dušais.

Informacija apie maitinimą: Netoliese esančiame restorane galėsite pasistiprinti tradiciniais pietumis ir vakariene. Iš komplekso pėsčiomis nueisite iki kavinių, parduotuvių ir prekybos centrų.

Iki Korfu centro ir salos uosto – apie 20 km. Už 19 km nuo „Barbayiannis Studios“ yra Joanio Kapodistriaso oro uostas.

Poroms ypač patiko vieta – kelionei dviems asmenims ją įvertino 9.

Kelionės kaina: nuo 249 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-08-29
Kelionės trukmė: 7 naktys
Maitinimas: be maitinimo
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.