KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  PASKUTINĖ MINUTĖ! Savaitė saulėtoje TENERIFĖJE 03.27 !!!

PASKUTINĖ MINUTĖ! Savaitė saulėtoje TENERIFĖJE 03.27 !!!

Organizatorius: Novaturas

Transportas:

Rekomendacijos: Romantika Poilsis su šeima

PASKUTINĖ MINUTĖ! Savaitė saulėtoje TENERIFĖJE 03.27 !!!


 
Svajoji apie Ispanijos karštį? Tuomet laukti nebėra ko! Tenerifė nepaliko nė vieno, kuris nebutu susižavėjęs šiuo kurortu! PUIKUS kelionės pasiūlymas su skrydžiais, pervežimais ir apgyvendinimu vos nuo 399 EUR/asm!
 
APIE VIEŠBUTĮ:
 
Ši apgyvendinimo įstaiga yra 12 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Pietų Tenerifės Kosta Adechės kurorte įsikūrusiame elegantiškų ir šiuolaikiškų apartamentų komplekse „Laguna Park 2“ svečiams siūlomos puikios kokybės paslaugos, tarp kurių - galimybė paplaukioti lauko baseine.
Viešnagės metu galėsite degintis prie baseino, o vaikai - paplaukioti vėsiame baseino vandenyje ar smagiai leisti laiką komplekso žaidimų kambaryje.
Vieno miegamojo apartamentuose (išskyrus studijas) rasite poilsio zonas, amerikietiško stiliaus virtuves, kuriose galėsite pasigaminti maisto, ir balkonus.
Per 10 minučių iš apartamentų nueisite iki paplūdimio. „Laguna Park 2“ svečiams teikiamos nemokamos pervežimo į ir iš paplūdimio paslaugos.
 
Kelionės kaina: nuo 399 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-03-27
Kelionės trukmė: 7 naktys
Maitinimas: nėra
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.