KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Pavasario savaitgalis Kopenhagoje!

Pavasario savaitgalis Kopenhagoje!

Transportas:

Rekomendacijos: Savaitgalis Romantika Nuotykiai Pasaulio pažinimas Didieji miestai

Pavasario savaitgalis Kopenhagoje vos nuo 139 EUR!

Pavasario gaiva mėgaukis Kopenhagoje vos nuo 139 EUR! Į kelionės kainą įskaičiuoti skrydžiai ir apgyvendinimas moderniame viešbutyje šalia centrinės stoties (patogus susisiekimas)!
 
Kopenhaga – didžiausias miestas Danijoje ir Danijos sostinė, kuri taip pat yra viena seniausių Europos sostinių ir karališkųjų miestų. Kopenhaga – tai spalvingas, modernus miestas, kuriame gausu pasakiškų pilių, istorinių pastatų, siaurų akmenuotų gatvelių, sodų, kanalų bei paplūdimių. Nors Danija yra viena žaviausių šalių, o patys danai laikomi laimingiausia tauta!

Apie viešbutį
 
Šis nebrangus viešbutis yra 5 minutės pėsčiomis nuo Kopenhagos centrinės stoties ir „Tivoli Gardens“. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, numerius su vonios kambariais ir populiarius savitarnos pusryčius. „CABINN City“ kambariuose yra kavos bei arbatos ir kabelinė televizija.  „CABINN City“ vestibiulyje yra pardavimo automatai su užkandžiais, gėrimais ir sumuštiniais. Visą parą dirbančios registratūros darbuotojai yra visada pasirengę rekomenduoti vietinius restoranus, barus ir pramogas. Vietinė autobusų stotelė yra už kampo, o „Ny Carlsberg Glyptotek“ muziejus yra už 350 metrų.
 
Kelionės data: 2017.03.17
Kelionės trukmė: 2 naktys
Kelionės kaina: nuo 139 EUR/asm.
Maitinimas: nėra
 
 

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.