KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Savaitės poilsis Graikijoje (iš Varšuvos)

Savaitės poilsis Graikijoje (iš Varšuvos)

Organizatorius: ITAKA

Transportas:

SAVAITĖS POILSIS GRAIKIJOJE NUO 136 EUR (IŠ VARŠUVOS)


Kelionės data: 2016.06.22-06.29

Kaina: nuo 136 EUR/asm. dviviečiame kambaryje.

Išvykimas: iš Varšuvos

Į kelionės kainą įskaičiuota: tiesioginis skrydis į abi puses, rankinio ir registruoto bagažo gabenimas, pervežimai, apgyvendinimas nurodytame viešbutyje su nurodytu maitinimu, kelionės vadovo paslaugos.

Viešbutis: STUDIA ANASTASIA 2* (Kokkino Nero, Olimpinė Rivjera)

Maitinimas: be maitinimo.
 
Graikija – viena iš seniausių Europos valstybių. Jos turtinga istorija skaičiuojama tūkstančiais metų. Iki šiandien Graikijoje išliko daugybė šventyklų ir kitų svarbių pastatų bei jų griuvėsių, liudijančių ilgą ir sudėtingą šalies istoriją. Turtingą šalies kultūrą, su kuria susipažinti į šalį traukia tūkstančiai turistų, kadaise kūrė garsūs Graikijos filosofai, matematikai, architektai, rašytojai.
 
Olimpinė Rivjera. Tai Olimpo kalno papėdėje esanti Ėgėjo jūros (Termos įlankos) pakrantė. Čia įsikūrę daugybė kurortinių miestelių. Olimpinės Rivjeros kurortai turistus vilioja skaidriu vandeniu, puikiais smėlio paplūdimiais, šiltu klimatu ir nuo šalia stūksančio Olimpo kalno - graikų dievų buveinės - sklindančia dieviška aura. Čia kiekviena vietovė apipinta mitais ir legendomis. Turistai čia ras ne tik įvairaus lygio viešbučių, daugybę pramogų, gražiausių kampelių poilsiui, bet ir įdomių lankytinų vietų, kultūrinių, archeologinių paminklų. Nuo kalnų papėdėje augančių alyvmedžių sklindantis aromatas atostogoms suteiks romantikos ir įsimintinumo.

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.