KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Savaitgalio išvyka į Lenkijos Žemutinės Silezijos Perlą vos nuo 129 EUR!

Savaitgalio išvyka į Lenkijos Žemutinės Silezijos Perlą vos nuo 129 EUR!

Organizatorius: EURA

Transportas:

Rekomendacijos: Trumpos kelionės Savaitgalis Nuotykiai Istoriniai miestai

Savaitgalio išvyka į Lenkijos Žemutinės Silezijos Perlą vos nuo 129 EUR!


Atraskite Sileziją – įspūdinga Ksiažo pilis su barokiniu interjeru ir žydinčiais sodais pilies terasose, nepaprasta viduramžių medinės architektūros šventovė bei „salų ir tiltų mietas“ – Lenkiškoji Venecija. Vroclavas, su keliomis dešimtimis sprindžio dyžio nykštukų - jau tapusių Vroclavo simboliu. Ir tai dar ne viskas, kas sužavės Jus šioje kelionėje ir trauks sugrįžti į šias vietas dar ne kartą.

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Žemutinės Silezijos miestą – Vroclavą. Ekskursija po senamiestį. Įsimylėti šį mietą užtenka 3-jų sekundžių. Vroclavas įsikūręs Sudetų papėdėje, vienas seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų, kurio įdomią ir audringą istoriją formavo vokiečiai, austrai ir čekai. Ypatingo dėmesio verta Vroclavo Turgaus aikštė (Rynek) - viena didžiausių Europoje su nuostabia miesto rotuše, originaliu fontanu, apsupta spalvingų namų. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir smagia pramoga turėtų tapti, miesto simbolių - sprindžio dydžio nykštukų - „foto medžioklė“. Apie 70 figurėlių: „paštininkas“, „gaisrininkas“, „turistas“, „jaunavedžiai“, „kaliniai“... išsislapstę po visą Vroclavo centrą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime unikalią evangelikų-liuteronų Taikos bažnyčią Švidnicoje*. Ji įrašyta į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą kaip tipiškos viduramžių medinės architektūros pavyzdys. Nuostabiai dekoruota šventovė iš medžio, priemolio ir šiaudų - didžiausias tokio tipo statinys Europoje.
Vykstame į nuostabioje vietovėje tarp miškų ir terasinių sodų stūksančią Ksiažo pilį*, dažnai vadinamą“ „Silezijos Perlu“. Tai trečioji pagal dydį Lenkijoje ir didžiausia Silezijos regione pilis pastatyta XIII a. ant uolos viršūnės (395 m aukštyje). Pasikėlus į pagrindinį pilies bokštą atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Viduramžių pilis garsi įspūdingu senoviniu interjeru, čia yra apie 400 kambarių, dekoruotų Baroko stiliumi, veikia muziejus, meno galerija, restoranas ir viešbutis. Grožėdamiesi fontanais, gėlių kompozicijomis, vaikščiodami terasiniais pilies sodais, geriausiai įvertinsite pilies didybę. Šiomis dienomis pilyje vyks gėlių festivalis, turėsite unikalią galimybę pasigrožėti įvairiausiomis gėlių kompozicijomis išpuoštais pilies sodais ir kambariais.
Vykstame į vieną unikaliausių Čekijos vietovių - Adršpachų gamtos draustinį*, kuriame stovi gamtos suformuotos neįtikėtinų formų skulptūros: beveik 80 m aukščio akmeniniai „ pirštai", ąsotis, indėno galva, dramblių šeimyna ir kt. Žygio po šį nuostabųjį draustinį metu valtimi* praplauksite Adršpachų ežerą, apžiūrėsite tarp uolų krentančius Didįjį ir Mažąjį krioklius, o jei dar garsiai ir nuoširdžiai pašauksite jų prižiūrėtoją senąjį Krokonošą, tai šis tikrai nepagailės Jums ir gausios vandens srovės... Stačios uolos, krokliai, kalnų ežerai bei siauri praėjimai sukuria nepakartojamą ir nepmirštamą įspūdį, įsiręžiantį į atmintį dar ilgam. Atvykstame į Švidnicą. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime zoologijos sodą*. Tai – ne tik pats seniausias, bet ir pagal laikomų gyvūnų skaičių pats didžiausias Lenkijoje zoologijos sodas. 33 hektarus ploto užimančioje sodo teritorijoje gali išvysti 850 skirtingų rūšių gyvūnų. Iš viso čia laikoma daugiau nei 4500 individų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio kampelių – Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos. Taip pat aplankysime naujai atsidariusį sodo teritorijoje “Afrykariumą“. Tai unikalus, skirtingų ekosistemų kompleksas, apjungiantis 19 akvariumų ir baseinų, kuriuose eksponuojami Raudonosios jūros koraliniai rifai, Nilo upės, Didžiojo Rifo slėnio, Mozambiko, Namibijos ir džiunglių upių baseinų gyventojai.
Vroclave taip pat verta aplankyti unikalų šiam pasaulio kampeliui tikrą japonišką sodą* – japonų sodininkystės meistrų kūrinį. Įkūrimo istorija prasidėjo dar 1913 metais, kai Vroclave vyko pasaulinės „Expo“ paroda. Prie sodo išsaugojimo prisidėjo ir Japonijos vyriausybė. Čia galima pasigėrėti dviejų, rodos, tokių skirtingų Azijos bei Europos kultūrų sinteze ir gražiu bendradarbiavimu. Tai puikus ir gana senas japoniškas sodas, kur belieka tik stebėtis japoniškų klevukų, rododendrų ir kitų augalų dydžiu.
Apie pietus išvykstame iš Vroclavo namų link. Vėlai vakare grįžtame namo. Tikime, kad Vroclavas liks miestu – į kurį norėsite sugrįžti dar ne kartą.


Į kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo - gido paslaugos;
2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje;
Ekskursinė programa.
Į kainą neįskaičiuota:

Bilietai į mokamus objektus ~ 120 PLN
Priemoka už vienvietį kambarį – 36 EUR;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu – 3.69 EUR asmenims iki 65m.;
Asmeninės išlaidos.
Pastabos:

Išvykimas iš: Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės;
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
Į kelionę privaloma su savimi pasiimti asmens dokumentą - pasą arba asmens tapatybės kortelę (galiojimo laikas- ne mažiau kaip trys mėnesiai nuo kelionės datos).
Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 Eur mokestis.
 
Kelionės kaina: nuo 129 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-04-29
Kelionės trukmė: 3 dienos
Maitinimas: pusryčiai
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.