KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Savaitgalis Italijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA + staliuko rezervacija unikaliame THE SUMMER CAVE restorane!

Savaitgalis Italijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA + staliuko rezervacija unikaliame THE SUMMER CAVE restorane!

Organizatorius: Zigzag

Transportas:

Rekomendacijos: Trumpos kelionės Savaitgalis Romantika Honeymoon Nuotykiai Istoriniai miestai Elitinės kelionės

Savaitgalis Italijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA + staliuko rezervacija THE SUMMER CAVE restorane!


YPATINGA!
 
Praleisk nepamirštamą savaitgalį pietryčių Italijoje, Apulijos(Puglia) regione, esančiame Italijoe "Bato užkulnėje" ir mėgaukis poilsiu puikiame 4* Pietrablu Resort & Spa viešbutyje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA paketu, bei staliuko rezervacijos unikaliame THE SUMMER CAVE restorane, įsikūrusiame oloje iš kurios atsiskleidžia nepaprastas panoraminis vaizdas! Jis laikomas vienu ROMANTIŠKIAUSIŲ ir ŽADĄ ATIMANČIŲ restoranų VISAME PASAULYJE!
 
Apie viešbutį, kuriame apsistosite:
 
12 hektarų užimančioje teritorijoje, gražiojoje Apulijos pakrantėje, įsikūrusiame viešbutyje 4* „Pietrablu Resort & Spa“ svečiams siūloma naudotis 3 baseinais, treniruoklių sale, sporto aikštelėmis ir kitomis laisvalaikio pramogomis.  „Pietrablu Resort“ numeriuose ir liukso numeriuose plytelėmis klotomis arba medinėmis grindimis yra oro kondicionieriai, terasos arba kiemeliai su vaizdu į jūrą arba sodą ir palydovinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai. „Pietrablu“ restorane svečiai gali pasimėgauti itališkos virtuvės ir Apulijos regiono patiekalais. Dienos metu siūloma atsipalaiduoti nedideliame privačiame paplūdimyje, išsinuomoti kanoją ar sudalyvauti sporto turnyruose. Galima pasinaudoti pervežimo paslauga į Polinjano centrą už 4 km. Iki Bario automobiliu nuvažiuosite per maždaug 30 minučių.
 
Kelionės data: 2017-05-12 (galimos įvairios kelionės datos)
Kelionės trukmė: 3 naktys
Kelionės kaina: nuo 378 EUR/asm. 
Maitinimas: VISKAS ĮSKAIČIUOTA
 
Ypatingai poroms patinkanti vieta! Garantuojame- liksi sužavėtas!
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.